Sekiz buçuk liraya şıklık


Başlığı okuyunca şaşırdınız değil mi? Ama gerçek. Şık ve güzel görünmek için illa ki çok paralar harcamaya gerek yok emin olun. Hem hesaplı, hem şık ve gösterişli olmak mümkün. Nasıl mı? İşte böyle….

5 lira dikdörtgen bir fular ya da şal… 3,5 lira da beyaz atlet. İşte bu kadar. İşte bu kadar da, nasıl oluyor derseniz; açıklamamızı okuyun.

Dikdörgen şalı (resim) enine olarak ortalayın. Orta bölümü arka sırt ortasına gelecek şekilde. Daha sonra göğüs altınızdan öne doğru getirin. İki göğsünüzün birleştiği yerleri işaretleyin. Oralara kurdela ya da sizin seçiminize kalmış uzunca kumaş ya da ipek bant dikin. boynunuzdan geçirin. Resimde de göreceğiniz gibi oldukça şık ve zarif bir kıyafetiniz oldu işte.

Ya da elbise olarak göğüs üzerinden bağlayabilirsiniz. Size kalmış 🙂

Ha derseniz ki, 8,5 liraya ayakkabılar dahil mi? o değil artık. O sizin kalite anlayışınıza ve cebinizdeki paraya kalmış.

Biraz yetenek, biraz tasarımla kendi kıyafetlerinizi kendiniz yaratabilir, farklılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.. Moda herşey değil, moda içinizdeki hayallerle yeteneğinizin ve yaratıcılığınızın birleşmesidir.
Instagram

Leave A Response

*