Selülitlerinizden Kurtulun

Pek çok kadının sorunu olan selülite karşı koymak, oluşmasını engellemek için bol su içmek, lifli gıdalardan tüketmek gerekiyor.   Ayrıca buzdan yararlanmak. Nasıl mı?  Buzu  bir havluya sarın. Sabah ve akşam selülitli bölgeyi bununla ovun. Hep yukarıdan aşağıya, buzlar eriyinceye kadar masaj yapın. Ancak dikkat etmeniz gereken bir konu var: Varis hastalığı geçirdiniz veya hastaysanız, bu yöntemi uygulamayın.

Kozmetik ürünlerinden yardım almak ise başka bir alternatif…

Sephora İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel

İçeriğindeki kafein ile “portakal kabuğu görünümü”nü gözle görülür şekilde azaltan Slimming&Firming Soft Gel, sürülen bölgede incelme sağlıyor. Aktif özü sayesinde vücudu sıkılaştıran ürün, şekillendirici özelliği ile de arzulanan görünüme kavuşmaya yardımcı oluyor. Jel kıvamındaki ürün, cildin nem dengesini de koruyor.

Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, yağ birikimi olan bölgeleri sıkılaştırmaya, kullanıldığı bölgede incelmeye destek olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı olur.

X-Tra Gel doğal içeriklidir ve kullanıldığı bölgelerdeki yağ birikimini ve selülit görünümünü azaltmada etkilidir.

Siz çalışırken, uyurken veya sahilde güneşlenirken, uzun süreli etkisi sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.
FİYAT:70 LİRA

Frozen İce Therapy Selülit Giderici ve İnceltici Jel
120,00 TL Kdv Dahil

Frozen İce Therapy buzu dolaşım sorununu ortadan kaldırırken içerdiği çok özel bitkisel yağlar ile sorunlu bölge tarafından emilerek selülitle savaşına ilk uygulamada başlar.

BUREE Express Slim
Selülit Giderici Güçlü İnceltici Jel
(Anti-Cellulite Power Slimming Gel)
Özel bitkisel içeriği cildin sıkılaşmasına, cilt çatlaklarının görünümünün azalmasına, silüetinizin yeniden şekillenmesine yardımcı olarak daha iyi bir görünüm kazandırır.
• İnatçı selülitlerin giderilmesinde kullanılan etkili bir bitkisel formüldür.
• Cihazlı bölgesel zayıflama uygulamalarının etkinliğini arttırır.
• Dört hafta sonra bölgesel incelmede memnun edici sonuçlar gözlemlenir.
• BUREE Express Slim Selülit Giderici Sıkılaştırıcı Jel, bölgesel incelme ve cilde canlılık kazandırmada etkilidir. Tazelik kazandırıcı bitkisel formülü ile yapışkanlık hissi vermeyen bu jel, cilt yüzeyinden kolay emilir. Kullanıma başladıktan birkaç ay sonra cilt çatlakları ve selülitli görünüm azalır. İçeriğindeki mentol, jelin cilde uygulanmasının hemen ardından cilde ferahlatıcı bir tazelik hissi verir.
• Saf ve doğaldır, yapay koruyucular içerm

Bu ürünleri kullanırken mutlaka test ederek kullanmalısınız. Hassas bir cildiniz varsa tahriş etmek riski olabilir DİKKAT!Instagram

Leave A Response

*