Sezon sonu indirimlerine dikkat


Temmuz sonu yaklaşırken mağazalar indirime başladı. İndirim başladı diye önünüze gelen kıyafeti almayın. Sonra sadece dolapta fazlalıktan başka işe yaramaz. Öncelikle tarzınıza uygun giysileri seçin. Daha sonra her zaman giyilebilecek, modası geçmeyecek kıyafetleri seçin ki gelecek yaz gardrobunuz tıklım tıklım olmasın.

Siyah ve beyaz renklerinden vazgeçmeyin, ucuzluk döneminde. Bu iki rengin modası hiç geçmeyeceği için seneye de farklı aksesuarlarla rahalıkla giyebilirsiniz.

Elbette Jeanler… Modası asla geçmeyen, sezonluk olmayan, her mevsim rahatlıkla giyilebilen jeanler… Dolabınızda mutlaka bir jean mont ve ceket bulundurun. Farklı kombinlerle ister klasik, ister spor bir giysi elde edebilirsiniz.

Bir de minik bir hatırlatma size.. Önümüzdeki sonbahar kış sezonunda moda renkler bal rengi ve mercan tonları olacak.  Şimdiden alışveriş yaparken bunları da göz önünde bulundurun. Pek çok alış veriş mağazası geçen sonbahar kış ürünlerini yüzde yetmişlere varan indirimlerle sunuyor. LİMANGO ‘da GÖN  ayakkabılar ise % 45’e varan indirimlerle alıcılarına avantaj sunuyor.Instagram

Leave A Response

*