Sıkılaştırıcı ve İnceltici İle Yaza Hazır Olun

Kalça ve bacaklarınıza yerleşmiş olan selülitler ne kadar sıkıcıdır kimbilir? ( Ya da siz bilirsiniz:)) Selülitlerden kurtulmak pürüzsüz bacaklara sahip olmak için ürünler raflarda yerini buldu. Peki bu ürünler %100 işe yarar mı?

Bu da kafalardaki bir soru işaretidir. Bu tür ürünlerin tam olarak yok edici etkisi olmasa da doğru ve düzenli kullanımla ve tabi ki o bölgeye düzenli masaj tatbiki ile bölgeyi incelttiği ve sıkılaştırıdığı da bir gerçek.

Ürünü alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Asla inceltici ve sıkılaştırıcıyı birbirine karıştırmayın.

Sıkılaştırıcı ürün yağlı bölgelerde asla etkili değildir. Üzerinde inceltici ve anti-selülit yazan ürünler yağ dokuları üzerinde etkili olur. Portakal görünümünü azaltmaya yardımcı olurlar.

İnceltici Lierac Morpho-Slim Jeli deneyebilirsiniz Fiyatı:119 TL. Bel ve karın bölgesinde sıkılaştırmak ve şekle sokmak için kullanılıyor.

Vichy Aqua Destock ; bel ve karın bölgesine ve bacaklarda selüliti azaltıp, incelme sağlayan bir ürün. Fiyatı:75 TL.

Decléor Corps Slim Effect Contour Gel Creme kafein ve temel yağlar içeren içeriğiyle vücudu inceltip, selüliti aza indirgemeye yardımcı oluyor. Fiyatı: 130TL.

Sıkılaştıcılara gelince;

Christian Dior Svelte Vücut nemlendirici ve sıkılaştırıcı krem, cildin içinde çözünen ince bir dokuya sahip. İçeriğindeki mercan otu sayesinde ekstra nemlilik ve koruma sağlıyor. Cildi sıkılaştırıyor. Fiyatı; 124 TLInstagram

Leave A Response

*