Şöhret Böyle Birşey!


“Yok Böyle Dans”, “Yetenek Sizsiniz”, “Var mısın Yok musun” gibi yarışmaların yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı, 7 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açtı.

Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel’in haberine göre Zeynep Ilıcalı, eşinin kendisini üniversite öğrencisi 20 yaşında bir kızla aldattığını iddia etti.

Eşiyle aralarında herhangi bir evlilik sözleşmesi bulunmadığını da belirten Zeynep Ilıcalı ‘Servetinde benim de katkım oldu’ diyerek evlilik birliği içinde edinilen malların yarısını istedi.

İlk olarak Beykoz Konakları’ndan ailesiyle birlikte oturmak için villa satın alan Ilıcalı, şimdilerde arabasını değiştirdi. 3 yıldır kullandığı otomobilini satan Ilıcalı, Kuruçeşme’de bulunan Royal Motor’dan Aston Martin DB 9 marka otomobil siparişi verdi. Ilıcalı 15 gün sonra gelecek olan gri renkteki arabasını kendisine yapılan çok özel bir indirimle aldığını söyledi. Ardından eş değiştirmeye geldi derken, eşi erken davrandı ve boşanma davasını açtı.

Şöhret böyle bir şey dedirtiyor bu magazin haberini duyunca insana. Diğer taraftan bakıldığında ise,  paranın insanın yaşamını iyi ya da kötü nasıl değiştirdiğini gösteriyor. Yorum okuyanlara kalmış. Biz ne iyi diyebiliyoruz, ne de kötü. Kimseyi etki altında bırakmayalım değil mi?

Eşiyle aralarında herhangi bir evlilik sözleşmesi bulunmadığını da belirten Zeynep Ilıcalı ‘Servetinde benim de katkım oldu’ diyerek evlilik birliği içinde edinilen malların yarısını istedi.

Vatan’ın ve diğer pek çok sitenin haberine göre, Acun Ilıcalı’nın mal varlığı şöyle:

İşte Acun Ilıcalı’nın mal varlığı (Yaklaşık olarak)

Levent villa: (4.5 milyon TL)
Beykoz villa: (5 milyon TL)
Bodrum Yalıkavak: (5 milyon TL)
Çamlıca dubleks daire: (3 milyon TL)
ABD Miami daire: (1,5 milyon TL)
ABD Maimi daire: (800 bin TL)
Bahamalar’da ev: (1,5 milyon TL)
Ferrari marka araç: (850 bin TL)
Range Rover cip: (400 bin TL)
Bmw binek oto: (200 bin TL)
Absolute 70 Talent tekne: (1,5 milyon TL)
Donzi sürat teknesi: (500 bin TL)
Show TV ve Zed-Paş alacağı: (26 milyon TL)

TOPLAM: 50 MİLYON 750 BİN TLInstagram

Leave A Response

*