Stefanel farkı ile farkı farkedin


Stefanel bu yaza oldukça iddialı girdi. Bu yaz orjinal şekilleri etnik detaylarla b uluşturan Stefanel ana rengi beyazın dışında bej, kahve ve mavinin tonlarını ağırlıklı olarak kullanmış. Giysileri feminen aksesuarlarla birleştiren ve farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi olabilecek marka %30 indirimi ile de Stefanel tutkunlarına avantaj sunuyor

Stefanel 2010 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu’nda yer alan yumuşak ve akıcı formlar ile erkek kalıplarıyla dengelenen yoğun kadınsı stiller, her zaman olduğu gibi sezona en uygun modelleri Stefanel’de bulmanıza yardımcı olacak.

Tensel görünüme sahip tulumlar ipek ışıltısı sunarken, bol pantolonlar kısa ve dar üstlerle, karemsi ve keskin hatlı omuzlara sahip ceketler elbiselerle ve bol gömlekler de dar pantolonlarla kombinleniyor.

Stefanel ayakkabılarında; ya yüksek topuklu ya da dümdüz modeller yer alıyor. Koleksiyonda farklı büyüklerde ve rengarenk olarak hazırlananların yanı sıra deri ile birlikte triko efekti kullanılan Stefanel’e özgü çantalar da karşımıza çıkıyor. Takılar ise orijinal şekilleri ve etnik detaylarıyla kullanıldığı her görünüme farklılık sunuyor.

Instagram

Leave A Response

*