Şubat Burcunuz Ne Diyor

KOVA BURCU: Zor bir yıl geçiren kova burcu insanı bu yıl başarıyı yakalayacak. Bu ay da başarı konusunda önünde hiç engel olmayacak. Maddi anlamda kazançlar ay  ortasından itibaren sizi bekliyor. Yeni teklifler alabilirsiniz. İyi değerlendirirseniz, kazana siz olacaksınız. 6 Ocak-23 Şubat tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Mars doğal olarak kendinizi, dış dünyada gerek eylemlerinizle ve gerekse sıra dışı verdiğiniz kararlarla olumlu bir şekilde göstermenizi sağlayacaktır. Bu dönemde giyim tarzınızdan eğilimlerinize kadar her şeyde sıra dışı ve orijinal oluşunuz göze çarpar. Sizi yakından tanıyan veya tanımayan herkes özel biri olduğunuzun farkına kolaylıkla varabilir. Burcunuz özelliği olan özgürlük isteği bazı sıkıntılar yaratabilir ama atlatacaksınız.

Bu ay içinde kendinize hoby edinmeli ve tekdüzelikten krtulmalısınız. Bu dans olabilir, resim ya da web kursları olabilir.

BALIK BURCU: Bu ay içinde iş konusunda beklentileriniz artacak ve karşılığını da kısa sürede alacaksınız. Detaycılığınız bazı durumlarda sizi zora sokabilir. Çok ısrarcı tutumunuz yüzünden yakınlarınızı kendinizden uzaklaştırabilirsiniz dikkat!… İlişkinizde dönüm noktası yaşıyorsunuz.. Karşılıklı oturup konuşmalı ve aranızdaki sorunları çözmelsiniz. Ortak paylaşımlarınızın olduğu bu ilişki sizi de onuda fazlasıyla eksiltiyor olabilir. Uzmandan yardım almaktan çekinmeyin. Sorunları çözdüğünüzde mükemmel beraberliği de yakalayacaksınız.

KOÇ BURCU: Plansızlığınız ve aceleci yapınız yüzünden kararlarınızda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Pamuk ipliğindesiniz, biraz bekleyin, düşünün ve kararlarınızı öyle alın bu ay. İlişkisi olmayanlar bir arkadaş toplantısında beklediği kişiyle karşılacaklar.  Hayal gücü gerektiren uğraşlara yönelebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalarınızı inzivaya çekilerek sürdürebilirsiniz. Bu dönemde bazı araştırma çalışmaları yapabilir, gizemli konulara ve projelere yönelebilirsiniz. Partnerinizin olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

BOĞA BURCu: Sanatsal çalışmalarınızda sorun çıkabilir. Kazancınız istediğiniz düzeyde olmayabilir. Bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekebilir. Rutin çalışmalara ve kalp sağlığına dikkat etmelisiniz. Yaşamında yeni bir değişiklik düşünüyorsun ama bu ay gerçekleşecek bir durum değil, uzun vadeye dayanıyor. Birlikte olduğun kişiye daha fazla zaman ayırmalı, birlikte olmanın keyfini çıkarmalısın. Partnerim ilgisizliğini farklı yorumlayıp, ilişkinizi bitirebilir Dikkat!

İKİZLER BURCU: Bu ay pek çok fırsatlar çıkacak karşınıza. Önemli olan bu fırsatları değerlendirebilecek misiniz? Kararsızlığınız buna engel… Bu ay yabancı ülkelere yolculuk olabilir ve bu yolculuk sırasında yeni kimliklerle tanışma ve kaynaşma fırsatını yakalayacaksınız.

İş yaşamınızda hedefinizi gerçekleştirebileceğiniz dönem ayın son haftası, dikkatli, kararlı ve azimli davranırsanız kazanan siz olacaksınız.

YENGEÇ BURCU: Yakın çevrenizden birinin yardımına koşacağınız bir dönemdesiniz. Sağlıkla ilgili bir yardım isteği olabilir. Bu arada gizemli konulara eğilimli olacağınız bir dönemdesiniz.

Çevrenizdeki kişilere karşı daha toleranslı olmanız gereken bir dönem. Maddi açıdan bir rahatlama yaşayacaksınız. Ayağınıza gelen fırsatı iyi değerlendirin.

ASLAN BURCU: Artık ayağa kalkmanın zamanı geldi de geçiyor. Çevreniz tarafından aranılan sohbetine doyulmayan aslanlar iç dünyasından dalgalanmalar yaşıyor. Kararsızlıklar, güvensizlikler. Aslında güven kendinizde başlayacak. Kendinize güvenin, her şey yoluna girecek. Herşey siz de bitiyor. Duygusallığı bir tarafı bırakıp, gerçeklerle yüzleşme dönemi..

İş yaşamınız durgun ve sıkıntılı geçecek bu ay.

BAŞAK BURCU: Sevgilinizle birlikte vereceğiniz önemli karar geleceğinizi yönlendirecek. Evet o da sizinle hem fikir ama üstüne fazla düşüyor olmanız on da sıkıntı yaratıyor. Biraz serbest bırakın ki size özlemle koşsun.

Ay sonunda beklediğiniz nakit elinize geçecek. Eğer şans oyunlarıyla aranız iyiyse bir deneyin. Size çıkabilir. Sağlığınıza dikkat edip, sigorta ile ilgili ötelediğiniz işi hemen yapmanızda fayda var.

TERAZİ BURCU: Sağlığınıza dikkat! Fedakarlık yaparken sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğitim konusuyla ilgili bir kara aşamasında olanlar, bu süreci uzatıp, biraz beklemeliler. Bazı sağlıkla ilgili sorunlar yüzünden sıkıntılar artacak.

İş alanında beklenmedik bir geşişme sizin lehinize olacak.

AKREP BURCU: Yurt dışı gezisinde olanlar için işte o dedirtecek kişi ile karşılaşma zamanı. Bi ilişki içinde olanlar ise, kırılma noktasında olabilirler. Karşılıklı fedakarlık olmadığı takdirde bir ilişki son bulabilir, aman DİKKAT!

Son zamanlarda uzaklaşmış olduğunuz sporun, yaşamınızda olmayışı sağlığınızı kötü etkileyecek bu ay.

YAY BURCU: Bir lişkiyi bitirmiş olanlar, bu ay sıkıntılı günlere devam edecekler. Biten bu ilikinin düzeltilme olasılığı var. Bu biraz sizin elinizde. Net kararınızı vermeden bitirdiğiniz beraberlik, sizi sıkıntılara atmış olabilir.

Bu dönemde iş ya da ailenizle ilgili ani karalar vermek yerine, kendi içinize çekilip, düşünmenin ve sanatla, sporla uğraşmanın zamanı. Kariyerinizde beklenmedik bir değişiklik olabilir.

OĞLAK BURCU: Yolculuklar zamanı. Yeni insanlarla tanışma, eğlenme dönemindesiniz. Her türlü eğlenceye açık bir dönemdesiniz. Alkole dikkat edin, sağlığınız riske atabilir bu dönem. Sorumluluklarının farkına varıp, düzeltilmesi gereken eksiklik ve hataları onarmanın zamanı.

İşle ilgili yeni bir teklif alabilir, şehir değişikliğinde bulunabilirsiniz bu ay. Doğru kararı siz vereceksiniz.Instagram

Leave A Response

*