Temmuz ayı burcunuz

astrolojiBu ay sizi neler bekliyor?

OĞLAK: Bu ay kendinizi vücudunuzu arındırmaya ayıracağınız bir dönem yaşayacaksınız. Ayın ikinci haftası yeni bir aşka yelken açacaksınız. Dikkatli, karar vermeniz sizin yararınıza olacak.

KOVA: Kova için yeni atılımlar zamanı. Beklenen para ufukta. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Maddi sıkıntılardan uzaklaşacak ve size sunulan imkanları iyi değerlendirdiğiniz takdirde geleceğinizi garantiye almış olacaksınız. İkili ilişkilerdeki sıkıntıların sona ermesi sizin vereceğpiniz karar bağlı. “Kamburunuzdan kurtulun”

BALIK: Sağlığınızla ilgili bir durum sizi sıkıntıya düşürecek. Ama korkulacak bir şey olmadığını siz de göreceksiniz. Yeni bir iş bağlantısı ayın ikinici haftası önünüze gelecek. Duygusal olarak aşırı alıngan bir dönemden geçiyorsunuz.

KOÇ: Yeni bir ilişkiye başlayabilir. Kangren olan eski bir yarayı sarabilirsiniz. Dikkatli karar vermelisiniz. Acil kararlardan uzak durun. İş yaşamınızda alacağınız bir teklif kariyerinizde yeni bir sayfa açacak.

BOĞA: Kazançlı yatırımlar yapacaksınız. Evle ilgili sorununuz için bir uzmandan destek almalısnız. Yanlış anlamalar ve anlaşmalar yüzünden hem kendinize, hem karşınızdaki kişiye acı çektiriyorsunuz.

İKİZLER: Harcamalarınıza dikkat edin. Dikkatsizce yapılan harcamalar bu ay sizi fazlasıyla sıkıntıya sokuyor. Son zamanlardaki vurdum duymaz tavrınız çevrenizdeki insanları üzüyor. İstikrarsız tutumunuz yanlış kararlar almanıza neden olabilir DİKKAT!

ASLAN: Her zamanki bencil tavrınız, kendinizi erişilmez görmeniz size yarar yerine zarar getirecek. Bir anda çevreni,zdeki kişiler sizden uzaklaşabilir. Maddi anlamda yeni bağlantılar yapabileceğiniz bir ikinci fırsat ayağınıza geliyor. İyi değerelendirin.

BAŞAK: Aşk yaşamınızdaki gel-gitler karşınızdaki insanı üzüyor. Acı vermek ve acı çekmek yerine birlikte tartışarak bir sonuca ulaşmalısınız. Yeni bir seyahat sıonrası iş imkanları sizi bekliyor

TERAZİ: Son zamanlarda yaşadığınız duygusal sıkıntılar karar vermenizi güçleştiriyor. Olmayacaksa olmayacak. Artık kesip atın. Devam ettirmenin bir anlamı yok. Yeni bir ilişki kapınızda. Kariyerinizde hedefinize doğru hızla ilerliyorsunuz.

 Instagram

Leave A Response

*