Tiffany’i En Çatlak Sen Tanıt

Tiffany yeni bir yarışma başlatıyor…”EN ÇATLAK SEN TANIT “


“HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞA” sloganıyla özdeşleşen TIFFANY, koleksiyon yapısını hedef kitlesinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturuyor ve “renkli” hayat tarzını benimseyen her yaştan gençler için rahat ve spor giyim üretiyor.

Her yaştan gençler için rahat ve spor giyim üreten TIFFANY, hem kadın hem de erkek koleksiyonlarında genç ve çağdaş giyimi tercih edenlere hitap ediyor. Sınırsız renk alternatifileriyle ve her yıl hazırladığı 6 farklı koleksiyonla birbirinden canlı renkleri hazır giyim sektörüne ekleyen TIFFANY, sektörün de renk seçeneklerini genişletiyor.

Eğlenceyi, tasarımı seviyorsanız, siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Facebook sayfalarına bir göz atın….(https://www.facebook.com/tiffanyturkiye?sk=info#!/tiffanyturkiye?sk=wall)

Tiffany En Çatlak Sen Tanıt yarışması son hızla devam ediyor! Görselini bul, başlığını yaz -Like’ları topla: 5000TL kazan!

Tiffany’i tanıtan en çatlak sloganı bulup en iyi tanıtan (uygulamaya en fazla kişiyi getiren) yarışmacı Tiffany Türkiye Yarışma Seçici Kurulu tarafından birinci seçilir. 1. 5.000TL, 2. 2.000TL, 3. 1.000TL kazanacaktır. Sonraki ilk 10 kişi 100TL hediye çeki kazanacaktır. Eşitlik olması durumunda ilk en fazla kişiyi uygulamaya toplayan yarışmacı değerlendirmeye alınacaktır.

Son katılım tarihi 28 Eylül 2011 saat 23:59

Tiffany
Haramidere Horoz Tesisleri Namık Kemal Mahallesi Adile Naşit Bulvarı No:56 Esenyurt / İST.
Tel: 0212 690 18 51

Instagram

Leave A Response

*