Türkiye’de kadın ve “tecavüz” illeti

RAPE

RAPE


İleri demokrasi geldiği iddia edilen ülkemizden utanç manzaraları…

Nabıza göre şerbet veren malum politikacıların ateşli nutuklarında habire yüce/asil diye bahsettiği “SEÇKİN MİLLETİMİZİN” içinden çıkan az gelişmiş ve vahşi yaratıkların işlediği insanlık dışı suçlar ve daha da beteri bu suçların türlü türlü mazaret ve bahanelerle yargıda yumuşatılması sonucu, hakettikleri cezalardan sıyırmaları..

İşte benzer bir olay en son Gölcük’te yaşandı ve 13 yaşındaki Ö.Y.’ye 29 kişi tecavüz etti. İnsan değil de ancak yaratık tabirini hakeden bu güruha ne ceza verileceğini şimödi bütün Türkiye’nin odaklanarak takip etmesi gerekiyor esasında… Daha once bu tip aşağılık eylemlerde bulunan birçoğu kılıfına uydurularak “tahrik, mahrik” gibi mazaretlerle hafif atlatmışlardı.. Bakalım bu şuursuz canavarlar ne ceza görecek, bekleyip göreceğiz.

Bu arada olayla ilgili olarak bazı politikacıların en azından ilgili görünmeleri sevindirici ama netice ne olacak o önemli tabii.. Giden gider..

Örneğin milletvekili Aylin Nazlıaka olayı ve sanıkları yeriyor ve “yargının  aldığı kararların tecavüzcüleri cesaretlendirdiğini” söylüyor.. Doğru mu sizce? Bizce evet.. Maalesef bu pis işleri yapanlar daha önce aynı yoldan geçip ucuz kurtulanlardan cesaret buluyorlar..

Tabii burada önemli olan ağır ceza vermek ve bunu uygulamak olduğu kadar aynı zamanda bu milleti medeni insanlar haline getirebilmek.. Yani eğitmek.. Daha da kaba söyleyelim PENİSİ ile olan mücadelesini bitirebilmek.. Bu abazalık denen şeyin dibine kibrit suyu sıkmak.. Zira istediğiniz kadar ceza verin bu uğursuzlara, bu aç magandalar bu sapıklıktan ve vahşetten zor geçerler.. Çünkü beyinler hasta ve tek çaresi bu tipleri daha çocukken eğitmek.. Kadına, rızası olmadan bu tip tecavüzde bulunmanın vahşet ve insanlık dışı olduğunu öğretebilmek..

Tabii burada hemen şu soru geliyor akıla; Bu adamlar karşı cinse nasıl ulaşacaklar daha çocuk yaştan itibaren? İşte esas mesele de bu zaten.. Dinimizin hakim odaklarca yorumuna göre 2 karşı cins arasındaki ilişki hiçbir şekilde normal karşılanmadığına, hatta yasak olduğuna göre olay burada düğümleniyor… MAALESEF…

Onun için bizce reform tek çare neticede erkek ve kız çocukları üzerindeki baskı kalkmadığı müddetçe biz kökten bir çare bulunabileceğini sanmıyoruz..

Ne diyelim? İnşallah anneler uyanır da biraz erkek çocuklarını daha medeni bir şekilde eğitebilirler… Allaah kızlarımızı ve kadınlarımızı bu vahşetten korusun diyelim en iyisi..

TÜFEKÇİInstagram

Leave A Response

*