Türkiye’nin İlk Bikram Yoga Stüdyosu’nda Güzelleşin

Tüm kaslarınızı çalıştırarak, yenilenerek,  toksinlerinizden arınmak ister misiniz?

Prens Harry’den Jennifer Aniston’a, David Beckham’dan Lady Gaga’ya

Ünlülerin Tercihi Bikram Yoga,

40 Derece Bikram Yoga Stüdyosu’yla Türkiye’de

“Türkiye’nin ilk ve tek Bikram Yoga Stüdyosu, 40 Derece Bikram Yoga Etiler’de açıldı” Hollywood ünlülerinin gençlik ve güzellik sırlarından biri olan Bikram Yoga, 40 derece sıcaklıkta yapılıyor ve ısı sayesinde vücudu toksinlerden arındırıyor.

Bikram Choudhury’nin geliştirdiği ve 1970’lerde özellikle Amerika’da popüler bir yoga metodu olan Bikram Yoga, 40 Derece Bikram Yoga Stüdyosu’yla Türkiye’ye geldi. İlk şubesi Etiler’de hizmete girdi.

Bikram Yoga, 40 derece sıcaklıkta art arda yapılan 26 yoga pozu ve 2 nefes egzersizinden oluşan bir Hatha yoga metodu. 26 duruştan oluşan seri bilimsel olarak vücuttaki tüm kasları, bağları, tendonları ve eklemleri çalıştırıyor.

Bikram Yoga serisi organları, salgı bezlerini ve sinirleri harekete geçiriyor, sistematik olarak taze oksijen dolu kanın vücudun tamamında dolaşmasını sağlıyor ve böylelikle tüm organları ve dokuları yeniliyor.

40 derece sıcaklık sayesinde, terlemeyle beraber vücutta bulunan toksinler deriden dışarı atılıyor. Yüksek sıcaklık ayrıca kasları derin esnemelerden koruyor, cilt gözeneklerini açarak toksinlerin dışarı atılmasını sağlıyor, kas dokularını yenileyerek gücü arttırıyor. Aynı zamanda kanı incelterek dolaşım sisteminin temizlenmesine yardımcı oluyor ve kardiyovasküler idman yapma olanağı sunuyor.Instagram

Leave A Response

*