Ultrasound ile cildiniz hep genç kalacak

UltrasoundBu başlık sizi heyecanlandırdı değil mi hanımlar? Öyle olması da normal tabi. Zamanın akışı durdurulamıyor. İlerleyen süre içinde cilt yaşlanıp, sarkmalar, kırışıklıklar başlıyor. Olanağı olanlar estetik operasyonlarla bu durumu uzatabiliyor, olmayanlar ise, ucuz bitkisel yöntemlere başvuruyor. Güzel kalma isteğinin ne yaşı var, ne de paralı ya da parasız olma durumu

Son günlerin popüler uygulamalarından biri olan ultrasound’la cildin sıkılaşması mümkün. Ameliyatsız bir cilt sıkılaştırma yöntemi olan ultrasound’la zamana karşı koymak söz konusu. Ultrasound’un içinizi rahatlatan yönü ise uygulamanın ardından sosyal hayattan kopmadan gündelik yaşama devam edebilmeniz.

Ultrason sayesinde öncelikle ses dalgaları kullanılarak cildin alt katmanlarında bulunan kolajen üretiminin hızlanması sağlanıyor. Ardından da kaldırma sağlanarak cildin sarkmaları tedavi ediliyor. En çok tercih edilen alanlar ise alın, yanak, ağız kenarı, yüz konturu, çene hattı ve gıdı bölgesiyle göz çevresi. Uygulamada cildin altına odaklanan ultrasound dalgaları hedef alınan bölgelerde, kolajen üretiminin tetiklenmesi için ısı hasarları gönderiliyor. Bu sırada cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmiyor. İşlem yaklaşık olarak 1 saat sürüyor.

Siz de böyle bir uygulama ile zamana karşı savaş açmayı düşünürseniz, özellikle doğru uzmanı bulmanız gerektiğini unutmayın.

Güzel yaşlılıklar…Instagram

Leave A Response

*