Uyku Ürünlerinde Sezon Yenilikleri

Uyku deyip, geçmeyin. Sağlıklı ve zinde bir güne başlamak doğru yataktan ve güzel uykudan geçer. Hele hele boyun ve bel rahatsızlıklarınız varsa, doğru yatak ve yastığı bulmak zorundasınız..

Vücudunuza ve rahatsızlıklarına göre seçeceğiniz yatak bu sıkıntıları en aza indireceyatas-viloft-yatakktir. Uyku ürünleri firmaları 2013 yılı için yenilikler yapmış.

YATSAN: Yatsan yatak, özellikle bel ve boyun rahatsızlıkları yaşayanlar için özelş olarak özel yay sistemli, yataklarını geliştirmiş. Rouge serisi yataklarda Pocked olarak isimlendirilen yay sistemleri ve ipek pamuk içerikli kumaşlar ve dolgu malzemeleri kullanmış

İŞBİR YATAK: Firma bu sezon için yeni ürünlerini tüketiciye sundu. Vitamin ACE’li sertliği ayarlanabilir “ViscoAir” akıllı yatakları ve 4 mevsim kullanılabilen “Yatak kliması” yeni ürünlerinden. “Vitamin ACE” vücudun yaşam kalitesini artırması amacıyla tasarlanmış çok özel bir sistem. “Vitamin ACE”li yataklarda, mikro kapsüllerin içerisine yerleştirilmiş vitamin molekülleri, kapsüllerin uyku sırasında kırılmasıyla hem cildin gençleşmesine hem de vücudun bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı oluyor.

ALTIN YATAK: Altın yatak, kaz tüyü yastık ve yorganlarını 2013 için yeni koleksiyonuyla sunuyor. Ayrıca yataklı kanape ile  konuklarınız için yer açıyor.  Çok sayıda yatak başlıkları da görmeye değer. Yatak başlıkları 180 ile 450 bin arasında değişiyor.

istikbal-yatakİSTİKBAL: İstikbal uyku ürünlerinde Energy serisi ile 3 farklı yatağı görücüye çıkarıyor. quantech Sleep teknolojisi kullanılarak üretilmiş yataklar uyku sorununu ortadan kaldıracak gibi.

YATAŞ: Yataş 2013 yılı için Viloft yatak üretmiş. Viloft yatak, vücudun ağırlık noktalarına özel geliştirilmiş Visco ve sünger katmanlarından oluşuyor. Vücudu destekliyor, hava dolaşımını sağlayarak, terlemeyi engelliyor ve rahat uyku sağlıyor. Yatak ebatına göre; 998 ile 1095 lira arasında değişiyor.Instagram

Leave A Response

*