Vileda’dan “Meme Kanseri Bilinçlendirme”Özel Kampanya

Yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle 163 yıldır ev hanımlarının yanında olan, ev temizliğinde Avrupa’nın ve Türkiye’nin lider markası Vileda, sadece kir ve tozlarla değil kadınların en büyük kâbusu olan meme kanseri ile de savaşmaya devam ediyor. Bu amaçla Türkiye Meme Vakfı (MEVA) ile birlikte yıllardan beri çok önemli bir sosyal sorumluluk projesi yürüten marka, özel olarak ürettiği pembe ürünlerin satışından elde edilen gelirin büyük bir kısmı ile vakfın, maddi imkânları kısıtlı kadınlara ücretsiz mamografi hizmeti vermesini sağlıyor.

Meme kanseri ile mücadelede erken teşhis büyük önem taşıyor ve bu nedenle risk altındaki kadınların 30 yaşından itibaren momografi çektirmeleri gerekiyor. Ev temizliğindeki ustalığı ve yaratıcı çözümleri ile kadınları yalnız bırakmayan Vileda, ekonomik olanağı bulunmayan kadınların momografi çektirebilmeleri için Türkiye Meme Vakfı (MEVA) ile ortak hareket ederek önemli bir kampanyaya imza atıyor. Ürün yelpazesine eklediği 5 pembe ürünün satışından elde edilen gelirin büyük bir kısmını MEVA’ya bağışlıyor. 23 Ağustos-31 Ekim tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm 2M, 3M ve 5M Migros’larda satılacak bu ürünler ise pembe temizlik seti, pembe power sünger, pembe mikrofiber plus temizlik bezi, pembe aktif yer temizlik sistemi ve pembe supermocio pamuk&mikrofiber paspas şeklinde sıralanıyor.

Vileda’nın bu sosyal sorumluluk kampanyası ile alacağınız her pembe ürün, Türkiye’de meme kanserine karşı kamuoyunu bilinçlendiren, eğiten, hastalara sosyal ve tıbbi destek vermek gibi çalışmalar yürüten MEVA’nın, ihtiyacı olan kadınlara ücretsiz momografi hizmeti sunmasına yardımcı olacak.
www.vileda.com.tr

Vileda hakkında:
Vileda ürünlerinin üretimi ve dünyadaki dağıtımı Freudenberg şirketler grubunun bir üyesi olan Freudenberg Household Products (FHP) tarafından yapılmaktadır. 163 yıldır tüketicilere inovatif ürünler sunan şirket, 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Vileda; yer temizliği, bezler, süngerler, bakım-koruma/eldivenler ve çamaşır bakım ana kategorilerine ayrılmaktadır.Instagram

Leave A Response

*