Vücudunuzu Sıkılaştırın

İnce ve sıkı bir vücut için yapmanız gerekenlerin başında doğru beslenme ve spor geliyor mutlaka. Bunlara yardımcı olarak kozmetik ürünleri.

Şunu unutmayın: hangi kozmetik ürünü olursa olsun, öncelikle beslenemnize özen göstermeli, sporu yaşamınızdan eksik etmemelisiniz.

Ölü derilerden arınıp,selülitlerden kurtulmak ve sıkı bir vücuda kavuşmak için size ürün önerileri sunacağız…

Decléor Aroma Confort nemlendirici, fiyatı 85 lira. Kremsi ve satensi bir doku sunar. Cildi nemlendiren koruyucu ve rahatlatıcı bir katman ile sarar. Vücutta yağlı bir tabaka bırakmaz. Cilt daha pürüzsüz ve rahatlamış görünür. Kuru ve hassas ciltler için idealdir.

Sensai Performance vücut şekillendirici, fiyatı 371 lira. Yüksek Hydra Firming Booster içeriği sayesinde krem, üstün bir kolajen artırma gücüne sahip. Cildi sıkılaştırıyor, esnekleştiriyor ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor.

Caudalié Gommage Crushed inceltici peeling, fiyatı 55 lira. Cildinizde mükemmel bir pürüzsüzlük ve nem yaratıyor. Ardıç ağacı, biberiye, sardunya, limon ağacı ve selvi yağları içeriyor. Asıl gücünü üzüm çekirdeği, kahverengi şeker ve baldan alıyor.

Carita Paris Parfaite Corps Gençleştirici vücut kremi, fiyatı 580lira. Yaşlanmaya karşı mücadelede ikinci sıkılaştırma etkisi verir.
Cildi mükemmel bir şekilde besler, nemlendirir. Sarkmalara karşı savaşır, selülitleri azaltır. Cildi sıkılaştırır, tonunu düzenler. İpeksi pürüzüsüzlükte ve genç görünümlü bir vücut bırakır.

Nuxe Body Contouring sıkılaştırıcı krem, fiyatı 75 lira. Selülit ve Ödem gidermek için formüle edilmiş. Bitkisel Yağlar (Susam, Fındık, Macadamia Fındığı), Esansiyel Yağlar (Sedir, Greyfurt, Cedrol, Ölmezotu) ve Su Yosunu Özünden oluşan formülü ile yağ stoklanmasını azaltıyor ve ödem oluşumunu engelliyor.Instagram

Leave A Response

*