Yaşlanmaya Karşı… Neştersiz Gençleşin…

Yaşınız 40 olduysa yavaş yavaş cildinizde yaşlanmaya başlar. Ama korkmayın. Günümüz tıp ve teknolojisi gençliğinizi daha uzun yıllar korumanızı sağlıyor artık. Son dönemde oldukça moda olan anti aging kremlerle neştersiz gençleşme yöntemleri…

Bunlardan en önemlisi ve hatta belki en etkilisi Bio Expander. Diğer uygulamalardan en büyük farkı uzun süre etki gösteriyor olması. Sende sadece 2 defa bu uygulamayı yaptırmanız yetrli oluyor.

Anti agingde kullanılan hyalüronik asittir. Bu asitte saf bir moleküldür. Bio-Expander’de kendisine özel ACP teknolojisini kullanarak bu molekülün çarpraz bağlanmasına neden olarak daha uzun süre etkili olmasını sağlamış.

Bu aşının diğer bir adı “gençlik aşısı” 20’li yaşlardan itibaren kullanılmaya başlanabiliyor. Eğer sizde genetik olarak erken yaşlanacağım korkusuna kapılmışsanız ya da yaşlanma belirtileriniz ortaya çıkmışsa cildinizin yaşlanmasını önleyebilirsiniz. Uygulama lokal anestezi ile 20 dakikada yapılıyor.

Ülkemizde bu aşıyı ilk uygulamayı ilk başlatanlardan biri olan Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Murat Özdemir.

Özdemir:

“Günümüzde bu tip enjeksiyon işlemlerinde genel olarak sert dokulu içerikler kullanıldığı için yapay bir görünüm veriyor. Oysa Bio-Expander ile son derece doğal yüz hatları ortaya çıkıyor”  diyor.Instagram

Leave A Response

*