Yeni Nesil Aile Ekranı ‘Ailemizle tv’ yayında

Türkiye’nin aile odaklı ilk ekranı ailemizle.tv yayına başladı. “Hayat Ailemizle Güzel” sloganıyla ailelere merhaba diyen web tv, annelerin ve babaların çocuk sahibi olma kararını verdikleri andan itibaren yanlarında olabilecek zengin bir içeriğe sahip.

Üç çocuk annesi Berna Kasapoğlu Serdarlı’nın annelik ve televizyonculuk deneyimini birleştirip ortaya çıkardığı ailemizle.tv, doğru kişilere doğru soruları yönelterek ailelerin pek çok ihtiyaca cevap bulmalarını sağlıyor.

ailemizletvwww.ailemizle.tv içeriğini farklı kategoriler altında yayına sunuyor. Hamilelikten itibaren çocukların fiziksel ve psikolojik değişimleri dikkate alınarak oluşturulmuş “9 ay 10 gün, 0-3 yaş, 3-6 yaş ve öğrencilik” kategorilerinin yanı sıra sosyal etkinliklerin, kursların, atölyelerin tanıtıldığı “eğitim & etkinlik” kategorisi de yer alıyor.

Anne ve baba olmak dünyanın en güzel şeyi. Ancak kadın ve erkek olarak da ilgilenilecek konular olması gerektiğinden yola çıkarak oluşturulan “yaşam” kategorisinde hayata dair farklı alanlardan farklı konular yer alıyor.

www.ailemizle.tv ekranının diğer iki kategorisi de “ailenizle” ve “alışveriş”. “Ailenizle”  kategorisinde annelere, babalara, hatta çocuklara mikrofon uzatılıyor. Bloglarını, doğum hikayelerini, girişimcilik serüvenlerini ve diledikleri pek çok şeyi paylaşabilecekleri bu kategori tamamen ailelerin ekranı. “Alışveriş” kategorisi ise markalara, ürünlerini ailelere tanıtma fırsatı sunarken ailelere de ürünler hakkında kolayca bilgi edinme imkanı veriyor.

ailemizle.tv takipçilerini, sürekli yüklenen yeni videolar, yeni projeler ve sürprizler bekliyor olacak.

Bir anne tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk aile ekranı, ailelerle birlikte yol alırken bilgilendirmenin yanında eğlendirmeyi de ihmal etmiyor. www.ailemizle.tv, aileler arasında bir iletişim platformu olmayı hedefliyor.Instagram

Leave A Response

*