Yılbaşı… Avea Yılbaşı Kampanyaları

Avea yeni yıl için çeşitli avantajlı kampanyalar düzenliyor.

Her cebe uygun bu kamypanyalardan yararlanmak istersesniz, işte seçenekler..

Avea Tarife Değişikliği 2012

Faturalı hat sahibi abonenin başka bir faturalı tarifeye geçiş yapmasıdır. Bireysel bir faturalı tarifeye geçiş için aboneler; Kimlik belgesi ile AİM`e giderek, Kendisine ait Avea hattından Avea Müşteri Hizmetleri`ni arayarak, Web Online İşlemler menüsünü kullanarak tarife değişikliği işlemini gerçekleştirebilirler.

Avea Tarife Değişikliği 2012 Kampanya Tarihi : 30.11.2011
Avea Faturalı hat sahibi abonenin başka bir faturalı tarifeye geçiş yapmasıdır. Bireysel bir faturalı tarifeye geçiş için aboneler; Kimlik belgesi ile AİM`e giderek, Kendisine ait Avea hattından Avea Müşteri Hizmetleri`ni arayarak, Web Online İşlemler menüsünü kullanarak tarife değişikliği işlemini gerçekleştirebilirler.
Avea Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2012 Kampanya Tarihi : 31.12.2011
Avea Faturası Otomatik ödeme talimatı ile ödenen Avealılar, ister MINI Cooper S Countryman ile sokaklarda geziyor ister Macbook Air ve iPad 2 ile internet`te geziyor. 31 Aralık 2011 tarihine kadar faturalarınız otomatik ödensin siz de dilediğiniz gibi gezmenin keyfini çıkarın. 1 Kasım ve 31 Aralık 2011 tarihleri arasında faturaları otomatik ödeme talimatı aracılığıyla ödenen Avealılar MINI Cooper S Countryman, Macbook Air ve iPad 2 kazanma şansı yakalıyor.
Avea Mil Kampanyası 2012 Kampanya Tarihi : 31.10.2011
Şimdi Avealılar konuştukça Türk Hava Yolları Bonus Mili kazanıyor, millerini TL veya dakika olarak harcayabiliyorlar. Üstelik faturadaki ve yüklemedeki her 1 TL`ye 5 Bonus Mil kazanıyorlar. Avea abonesi olan Miles&Smiles üyeleri, THY Avea Mil Programına kayıt olup faturaları veya yükledikleri karşılığında Bonus Mil kazanırken, Miles&Smiles milleriyle de hatlarına TL ve dakika alabiliyorlar. Avea Mil Kampanya 27 Ocak 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Avealılara 30 Dakika/12 TL`lik konuşma süresi bedava. Gitti Gidiyor web adresinden 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 Dakika/12 TL`lik konuşma süresi bedava. Avea Alışveriş Kampanyalarından faydalanmak için AVEA SIFRE yazıp 5060`a SMS gönderin. Avea Alışveriş Kampanya 14 Ekim ve 4 Kasım 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
Avea Numara Taşıma Kampanyaları 2012 Kampanya Tarihi : 31.10.2011
Avea numara taşıma kampanyası ile eski Alışkanlıklarınızdan kurtulmak için en yakın Avea Bayine uğrayın. Bırakmak İsteyenler için “SÜPER 4`LÜ TEKLİFLER ve 19`LUK GENÇ PAKET”. Bırakmayı Başarmış olanlar için ise “BAL PAKETLER ve KONUŞKAN PAKETLER” tarifeleriyle tanışın. Doya doya konuşmak ve mesajlaşmak için Avea fırsatlarını kaçırmayın.


Instagram