Yılbaşını Nerede Geçirsem

DUBAI_TURHenüz yılbaşı tatilini nerede geçireceğinize hala karar veremediyseniz, işte size yılbaşı tatil fırsatları..

DUBAİ.. Dubai’de 4 gece 5 gün rüya gibi bir tatile ne dersiniz?
Kültürtourism‘in sunduğu bu fırsat paketini yakalamak için hemen telefon edebilir ya da sitelerine göz atabilirsiniz.

Telefon: 0212 234 34 20

Diğer bir seçenek ise; yakalajo, yılbaşı fırsatları… İster Bozcada’Da başbaşa 2 kişilik romantik bir tatil, ister, Cennetgöl, Akkayalar travertenler turu.. Yapmanız gereken hemen yakalajo sitesine göz atmak.

Bu kadarla sınırlı değil elbette..

En Romantik ve Eğlenceli Yılbaşı Partisi Orman Ev’de! Sarıyer Qubbe İstanbul’dan Orman Evde Eğlence Dolu Yılbaşı Partisine Katılım 185 TL Yerine 99 TL! Loca ve Stand Seçenekleriyle! tümfirsatlar.com’da..
1 Kişi Yılbaşı Partisi Katılımı ve Sınırsız Yerli ve Yabancı İçki 185 TL Yerine 99 TL

6 Kişilik Stand, 1 Şişe GreyGoose Vodka, Çerez 1000 TL Yerine 750 TL

10 Kilik Loca 1 Şişe GreyGoose Vodka, 1 Şişe JackDaniels Viski 2000 TL Yerine 1500 TL

Ya da Taksim’de yılbaşı balosuna ne dersiniz?

Taksim Elite World İstanbul Otel’de İstanbul Orkestrası’nın şarkıları eşliğinde 5 yıldızlı yılbaşı eğlencesi ve limitsiz içecek dahil enfes bir yeni yıl yemeği 249 TL yerine yakala.co özel indirimi ile 186 TL!
İzmir’de oturanlar için ise Mövenpick Hotel İzmir yılbaşı akşamı için özel fırsatı ile. .. Mövenpick Hotel İzmir yetkilileri, “Misafirlerimiz, gurme lezzetlerden oluşan yılbaşı mönüsü ve Şenay Gökdemir’in canlı müzik performansıyla renklenecek geceye, Türk ve dünya mutfaklarından seçkin örnekleri tadarak başlayabilir, en sevilen şarkılar eşliğinde yeni yılı karşılayabilir” dedi.

20.00-02.00 saatleri arasındaki yılbaşı balosu, limitsiz yerli içki ve 4 aşamalı set mönü ile KDV dahil 170 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Geceye konforlu odalarda konaklayarak devam etmek isteyen misafirler için ise, Balo Salonu’ndaki iki kişilik yılbaşı eğlencesi ve çift kişilik konaklama dahil özel yılbaşı paketi 510 TL.

Ayrıca Margaux Restaurant’ta Başaşçı Barış Torcu tarafından özel olarak hazırlanmış dört aşamalı set mönü ve muhteşem trio performansı da kişi başı 160 TL olarak satışa sunuluyor. Mistral Lounge Bar’da ise 22.00-03.00 saatleri arasında DJ performansı gerçekleştirilecek. Mistral’de yılbaşı partisi limitsiz yerli içki ve KDV dahil bistro masalarda 120 TL, oturmalı düzende 140 TL. İki kişilik parti katılımı ve sonrasında iki kişilik konaklama içeren özel yılbaşı paketi ise 430 TL.Instagram

Leave A Response

*