Yüz Bakımı..Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Yaşlılıkla savaşmak elinize. Öncelikle düzenli uyku, stresten uzak durma, sigara ve alkol tüketimine son, verme, dengeli ve düzenli beslenm.. Tabi ki sonra yaşlanma karşıtı kozmetik ürünlerden yardım alma..

M.ASAM  V.G Day and Night gece ve gündüz kremi içeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi, C ve E vitamini ile erken cilt yaşlanmasına karşı cildi koruyucu etkiye sahip.  Nem kaybından cildinizi korurken, cildin erken yaşlanmasını önlüyor. Fiyatı 96TL

CoEnz QH kırışıklık alanında %33, kırışıklık hacminde %38lik iyileşme sağlıyor. Diğer ürünlere karşı dört kat daha etkili olduğu söylenen New Life CoEnz QH’nin fiyatı 79TL.

Yine gençleşmede çığır açan OHT PEPTIDE 3 yüz ve boyun kremi Holywood starlarının gözde ürünü olarak biliniyor. Türkiye’ye de gelen bu ürün sadece yetkili eczanelerde satılıyor. Etkili bir kırışıklık giderici krem olarak dünyada dermo kozmetik çalışmaların ulaştığı son noktalardan biri olarak szö ediliyor. E tabi böyle olunca fiyatı da bir haylü yüksek. Gençleşmek istiyorum, genç kalmak istiyorum diyenler paraya kıyıp alacaklar. Ne kadar mı? 352TL.


Instagram

Leave A Response

*