Yaz geldi.. Neler oluyor neler?

URLA-ILKGUN-HANGIMODA

B. RESİM İÇİN TIKLAYIN

Yıllardan 2015.. Aylardan Haziran ve günlerden de 12 si..

Yok yok öyle acayip “HAYATİ” bir şey filan olmadı heyecanlanmayın sakın.. 🙂

Yani hükümet filan düşmedi, savaş çıkmadı, kafa transplantasyonu yapılmadı (en azından bu yazının kaleme alındığı tarihte)..

Bizim bahis edeceğimiz çok daha basit bir olay.. Yaşamla, hayatla, keyifle ve hatta alışverişle doğrudan ilgili; Urla Sanat Sokağı “Yaz Etkinlikleri” başladı, İzmir’in URLA ilçesinde…

Evet her yaz çevre sakinleri ve buraya gelen misafirler/ziyaretçiler tarafından dört gözle beklenen URLA SANAT SOKAĞI yazlık etkinliklerine başladı 12 Haziran’da.. Gelecek hafta da resmi açılış yapılacak ve hayat tam gaz devam edecek bu güzide sokakta..

Neler mi olacak?

Örneğin, çok güzel seramik eserler, cam eşya ve eserler, hediyelik eşyalar, resimler, giysiler ve aksesuarlar, takılar ve benzeri birçok ürün burada sergilenerek satışa sunulacak.. Ayrıca konserler vesaire de eğlenceye bambaşka bir boyu katacak… Bütün bu güzellikler de Cuma ve Cumartesi günleri saat 17:00 – 24:00 arası gerçekleşecek..

Velhasıl URLA SANAT SOKAĞI bu yaz da özellikle Ege bölgesinde yaşayan insanlarımızın çok keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayacak..

Bu arada unutmadan belirtmekte fayda var; Ege bölgesindeki bu yazlık etkinlikler (pazarlar) birbirleriyle rekabet halinde biraz da. Örneğin, ALAÇATI pazarı da çok ünlü.. Ama URLA’nın şöyle bir farkı var katiyetle; Daha güzel ürünler “ÇOK DAHA İNSAFLI FİYATLAR“.. Ne dersiniz, ziyaret etmeye değmez mi?

Zaten katılanlardan da herkese çağrı var; “MUTLAKA GELİN TANIŞALIM” diye …

GALERİ İÇİN TIKLAYIN

EditörInstagram

Leave A Response

*