Erkekler İçin Kırışık Giderici Bakım

Aslında kadınların yaşlanma korkularının ne kadar çok olduğu bilinsede erkeklerde kadınlkardan geri kalmıyor. Yani erkekler belki de kadınlardan daha fazla endişe duyorlar ciltleri kırışmaya başlayınca. E tabi ki antropoza girince bu daha da önem kazanıyor. Beğeni tutkusu ne erkek ne kadın  değişmiyor. Hal böyle olunca da kırışık giderici, kırışık önleyici arayışları başlıyor.

Erkeklerin cildi kadınlarınkine oranla daha kalın bir dokuda olup daha dayanıklı sayılabilir ancak  doku daha çok salgı bezi barındırdığı için daha çok sebum üretir  bu da  sivilce ve siyah nokta gibi sorunların erkeklerde daha çok görülmesinin bir sebebidir. Aynı sebepten  cilt yaşlanması erkeklerde daha ileri yaşlarda ortaya çıkmakta ancak kırışıklıklar çok daha  derin olmaktadır.

Aslında kadınların yaşlanma korkularının ne kadar çok olduğu bilinsede erkeklerde kadınlkardan geri kalmıyor. Yani erkekler belki de kadınlardan daha fazla endişe duyorlar ciltleri kırışmaya başlayınca. E tabi ki antropoza girince bu daha da önem kazanıyor. Beğeni tutkusu ne erkek ne kadın  değişmiyor. Hal böyle olunca da kırışık giderici, kırışık önleyici arayışlar başlıyor.

Nivea For Men Enerji Kremi 33 TL

Günün yorgunluğu, zamanın ve çevrenin cildinize olan zararlı etkileri cildinizi yıpratır ve yorgun gözükmesine sebep olur. NIVEA FOR MEN Enerji Kremi Q10 cildinizi bu etkilere karşı korur.

IDC Anti Wrinkle and Firming Men
– Erkeklere Özel Kırışıklık ve Sarkma Karşıtı Serum  237TL
Erkek cildinde gelişen problemleri giderici özel ürün

Nivea For Men
Yoğun Bakım Kremi 23TL
Kuru erkek cildi günlük olarak bakıma ihtiyaç duyar.

Zengin içerikli NIVEA FOR MEN Yoğun Bakım Kremi uzun süreli nemlendirme sağlayarak cildi yumuşatır ve esneklik verir. Çabuk emilir ve ciltte yağlı bir tabaka bırakmaz. Yoğun Bakım Kremi cildi dış etkenlere karşı korur ve cildin kendini yenilemesine destek olur.

Comfort Cream

Bitkilerin yoğun gücü ve en yüksek etken madde teknolojisi birleşimi sayesinde bakım ürünü göz çevresi için geliştirilmiştir. Cildi nem ve biyoaktif bakım kompleksleri ile besler. Spesifik ürün formülü göz altı torbalarını ve şişlikleri azaltır, cildi düzleştirir ve yaşlanma karşıtı bir enerji verir. Günden güne göz çevresi rahatlar ve belirgin hale gelir. Nem ve yaşlanma karşıtı etken maddeler, konjesyonu azaltıcı ve rahatlatıcı mimik çizgilerini en aza indirir, göz altı morluklarını azaltır, ışığı düzeltici pigmentler çizgileri optik olarak düzleştirir, tahrişleri azaltır, iritasyona neden olmaz.

Dynamic Balm

Zindelik veren, alkolsüz bakım kremidir, biyoaktif kompleksler içerir. Ürün formülü geniş bir etki alanına sahiptir: Aralıksız nem ve enerji… Olağanüstü cilt dinginliği tıraş sonrası yanmalara karşı bitkisel tomurcuk-hücre özleri, çok etkili anti stres faktörleri, çevre etkilerine karşı etkin koruma fresh, yağlandırmayan ürün tekstürü, yorgunluğa karşı tazelik etkisi erken yaşlanmaya karşı UVB filtesi ve titandioksit pigmenti limon tazeliği, erkeksi koku.

Kırışık Giderici Güzellik Kremi Yaşınız ilerledikçe yüzünüzde ilk kırışıklıkları görmeye başladınız ama kimyasal kremlerin yerine doğal ve evde kendiniz yapabileceğiniz ürünleri mi tercih ediyorsunuz.İşte size Suna dumankaya’ dan kolay bir krem yapımı Bir litre suyun içine bir su bardağı zeytinyağı koyup dört saat kısık ateşte kaynatın. Ilındıktan sonra içine alabildiği kadar talk pudrası ilave edin. Yalnız dikkat edin çok katı..Instagram

Leave A Response

*