Yılbaşı Fırsatları

2011 yılına sayılı günler kala, tüm mağazalar indirime gitti. % 80’e varan indirimleri gören koşuyor.  Henüz yılbaşı alış verişi yapmadıysanız, bakın nerede ne var, kaç lira?

STEFANEL yılbaşına özel bir indirim yaptı. Sonbahar kış koleksiyonundaki hırka, gömlek, triko, kaban ve mantolarda %30 indirim yaptı.

MANGO şaşırtıcı fiyatları ile sizi mağazalarına bekliyor. (0 liralık bir ürünü şu günlerde indirimden faylanarak 10-15 liraya alabilme imkanı sunuyor. Kazaklardan hırkalara, etekten, elbiseye indirimleri kaçırmayın, sevdiklerinizi sevindirin.

Cilt bakım ürünlerine ihtiyacınız varsa DIADERMINA KİPA marketlerin kozmetik reyonlarında olağanüstü indirimler yapıyor. Gece ve gündüz kremine, nemlendirici 2 adet kremi ve göz makyajı temizleme ürününe sadece 26 T’ya sahip olabilirsiniz.

TEKİN ACAR kozmetik yılbaşına özel kozmetik ürünlerini  %30 ile %50 arasında indirimle sunuyor.

KOTON mağazaları çeşitli ürün yelpazesiyle % 30 indirimli ürünlerini müşterilerine sunuyor.

Ayakkabı ve terlikte POLARİS etiketli ürünlerde cazip indirimler ile müşteri çekiyor. Yılbaşına kadar sürecek olan kampanya ve taksit imkanları ile dilediğiniz terlik ve ayakkabıyı beğeninize sunuyor.

FLO mağazaları ise, ayakkabı, çizme ve bot ihtiyacı olanlara çok cazip fiyatlar sunuyor. Şu an kampayası devam eden ürünler % 60 indirim yapıyor. 120 tl olan bir çizmeyei 40 tl’ye alabilirsiniz. İhtiyacınız varsa ya da sevdiğinize hediye etmek için bir FLO mağazasını hemen ziyaret edin.

DKNY JEANS yılbaşına özel % 50 indirimle kıyafet ve aksesuarlarda çeşitlilik sunuyor.

NETWORK sezon indirimiyle 2010/2011 sonbahar-Kış kadın koleksiyonunda ceketler, mantolar, trençkotlar ve elbiselerde %30 indirim  yaptı. Farklı tasarım ve modelleri ile ister gece, ister gündüz için pek çok seçenekler mevcut.

Hep büyükler için fırsatları yazdık. Peki çocuklar…

SEVEN HILL mağazalarında 20 – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında SezonKupon’uyla gelen Sezeonist üyelerine, satın aldıkları iki çocuk giysisinden biri hediye!

Çocuğunuza yaratıcı ve eğitici oyuncak almak isteyenler, BORTOLUCCI‘de bulunan tahta oyuncaklara bir  bakın. Çocuğunuza uygun bir oyuncak mutlaka bulacaksınız.
Instagram

Leave A Response

*