Bingo Lacivert Güç ile Şartlı Şurtlu Temizlik!

Merhaba,

11-600x800-20142811093112224Bugün size yeni deneyimlediğim “Bingo Lacivert Güç” serisinden bahsetmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta yeni bir eve taşındık ve dolayısıyla bu seriyi denemek için harika bir fırsat oldu benim için. Bildiğiniz gibi biz titiz Türk kadınlarında “şartlı şurtlu” temizlik geleneği vardır. Banyoda kullandığımız temizlik ürünleri ayrı, mutfakta kullandığımız temizlik ürünleri ayrıdır. Bingo Lacivert Güç serisini denedikten sonra bu konuda bizi en iyi anlayan markanın Bingo olduğunu rahatça söyleyebilirim.

Bingo, “Şartlı Şurtlu” temizlik anlayışının öncüsü ve Türkiye’de bir ilk olan Bingo Çamaşır Suyunun ardından Bingo Krem ve Sprey Temizleyiciler ile ekibini tamamlamış. Seride bulunan Bingo Krem ve Sprey Temizleyiciler, mutfakta yağı, banyoda ise kireci sökmek için özel olarak formüle edilmiş. Benim deneyimlerimden bahsedecek olursak, oldukça yoğun bir kıvamı bulunan Bingo Ultra Çamaşır Suyu bu kıvamı sayesinde uyguladığınız yüzeylerde daha uzun süre tutunuyor. Banyo için hazırlanan çamaşır suyu kireçleri kolayca çözüyor, parlak bir beyazlık sağlıyor ve mikropları öldürerek banyonuzun hijyenik olmasını sağlıyor. Mutfak için hazırlanan çamaşır suyu ise yağları çözmede oldukça etkili, yine kullanıldığı yüzeye parlak bir görünüm kazandırıyor. Ben her iki çamaşır suyundan da memnun kaldım. Ayrıca şundan da bahsetmeliyim ki, özel formülü sayesinde genzi yakmıyor ve temizlik yaparken rahatsız etmiyor.31-600x800-20142811093118762

Yine mutfak için ayrı, banyo için ayrı üretilen Bingo Krem Temizleyici, ovalamadan kolay durulanma özelliğine sahip. Dip köşe tüm yüzeylerde kullanabiliyorsunuz. Mutfak için hazırlanan krem temizleyici, limon kokulu yağ çözücü formülde, banyo için hazırlanan krem temizleyici ise amonyaklı kireç çözücü formülde. Ben krem temizleyicileri fayans ve tezgah üzerinde kullandım, pırıl pırıl bir görünüme kavuştular.

Son olarak seride bulunan Bingo Sprey Temizleyicilerden bahsetmek istiyorum. Sprey temizleyiciler kullanım kolaylığı bakımından her zaman favorim olmuştur. İşte Bingo Sprey Temizleyiciler de benim gibi daha az eforla, hızlı ve pratik temizlik yapmayı sevenler düşünülerek üretilmiş. Özellikle mutfak temizliği yaparken aspiratör araları gibi ulaşılması güç yerlerde oldukça kullanışlı oluyor. Bingo Sprey Mutfak, bu kıyı köşelerde bulunan yağları kolayca temizliyor.

Ocak, fırın, tezgah, mutfak dolapları gibi alanlarda da yağsız ve mis kokulu temizlik sağlıyor. Bingo Sprey Banyo ise, kireç ve sabun artıklarının düşmanı. Lavabo, musluk, klozet, derz aralarında bulunan kirleri rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz.

Bingo Lacivert Güç serisindeki ürünlere Ulusal ve Yerel Zincir (Migros, Carrefour, Kipa, Çağrı, Mopaş, Hatipoğlu vb. gibi) marketlerinden ve daha küçük perakende satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

552x414x21-600x-20142811093048471

İçerik: pemberuj.net

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Leave A Response

*