Bu Kış Panço ve Pelerin Yılı

 

2018/2019 sonbahar kış sezonunda örgüler revaçta bu yıl. Kalın kazaklar, örgü hırkalar, örgü pelerin ve pançolar ile soğuk bir kışı sıcacık geçirmeye hazırız.

16. yy.dan günümüze gelen ve yine pek revaçta olan pelerin ve pançolar günümüze modernize edilmiş haliyle hanımların gözde giyeceklerinden olacak ve hatta oldu.

Panço ise modern bir şal havasıyla sezonun en gözdeleri arasına girdi. Gündelik hayatta rahatlığı nedeniyle tercih edilen pançolar hem hafta sonu şte  hem de gece kıyafetleriyle kombinlenerek şık davetlerde tercih edilebilecek. Siz de panço tercihedenlerdenseniz, mutlaka kişiye özel pançoları ile OTANTİKKADIN.COM a bir bakın. Hepsi birbirinden güzel ve özel pançolar.. İster kaşe,ister yün ya da polardan yapılmış pançolardan birini mutlaka beğenip alacasınız.

Gündelik hayatta tercih edilecek pançolarda örgü kullanılırken, klasik tarz pançolarda kaşmir ya da yünlü kumaşlar tercih edilmiş.

Giysilerde panço, pelerin, bol pantolon, tayt, örgü kazak, boğazlı yaka, pileli etek; stilde geniş vatka, büyük baskı ve vintage; dokuda 

Kadife; renkte bordo ve kamel tonları 2016-2017 sonbahar-kış sezonu gardıroplarımızda olmazsa olmazlarımız olacak.

 Instagram

Leave A Response

*