Doğru aksesuarla albenili bir hale dönüşebilirsiniz


Çok iddialı giyinmeyi sevmeyebilirsiniz. Rahat ve özgür bir giyimden yana olabilirsiniz. Göze çarpmak, dikkat çekmek için bunlar çokta önemli değil. Siz aksesuarları nasıl ve nerede, ne şekilde kullanılacağını biliyorsanız, çok sade, dümdüz bir elbiseyi bile albenili bir hale getirebilirsiniz. Tabi abartmadan, fazlasıyla takıp, takıştırmadan..

Örneğin, düz kesim siyah ya da beyaz bir elbiseyi bir anda iddialı bir hale getirebilrisiniz. Yapacağınız tek şey boynunuza alacağınız bir fular, ya da takacağınız bir kolye olabilir. Tabiki uygun renklerde.. Beyaz beyaz, ya da siyaha siyah değil. Tahta boncuk kolye olabilir.

Düz elbisenizi belinize ya da kalçanıza takacağınız bir kemerle de aynı şıklığı yakalayabilmeniz mümkün.
Düz, maskülen kıyafetlerinizi doğru aksesuarlarla sıradanlıktan çıkarıp, sizi yansıtan bir hale sokmak tamamen elinizde. Geçin aynanın karşısına ve doğruyu bulana kadar deneyin. Tabi zamanınız varsa 🙂

Kemer deyince, illaki de satın almanız gerekmiyor. Bir eşarp ya da fuları de kemer yerine kullanabilirsinşz pekala. Elbette ayakkabıyı unutmamak geregiyor. Giydiğiniz giysinin altına onu tamamlayacak bir ayakkabı ile günlük, sade bir giysiyi, çok şık ytapmak, ya da abiye görünen bir kıyafeti spor bir hale getirmek kolay. Biraz giyim zevki olan herkes bunu başarabilir.

Doğru takılar, doğru ayakkabı ile dikkatleri üzerinize toplayabilmek tamamen sizin elinizde.Instagram

Leave A Response

*