Halılarımızı evde mi yıkayalım firmaya mı verelim?

HALI-YIKAMAEskiden halı yıkama dendiğinde hanımlar bu işe soyunur ve evde hal yoluna giderlerdi.. Bu da genellikle bahçelerinde filan olurdu..

Tabii ki, zamanla çalışan kadın sayısın artıp evlerde bu iş yapmak daha da zahmetli bir hal alınca profesyonel HALI YIKAMA firmaları çoğaldı. Öyle ki bırakın büyük şehirleri taşrada bile artık ciddi iş potansiyeline sahip hale geldi bu firmalar..

Bunlar arasında işini gerçekten de ciddi ve düzgün yapan, zamanında teslim eden firmalar hatırı sayılır bir müşteri potansiyeline ulaşıyorlar kısa sürede. Doğal olarak ücretlerin oldukça makul olması da bu firmaların müşterilerini süratle arttırabilmesini sağlıyor.

İşte bu firmalardan biri de SEFERİHİSAR bölgesinde gerçekten de düzgün ve örnek teşkil edebilecek bir hizmet veriyor; BAŞARAN HALI YIKAMA FİRMASI.

Firma 2006 yılında Gökhan BAŞARAN tarafından kurulmuş. Kuruluş amacı özellikle Seferihisar ve yöresinde ikamet eden kişi ve kuruluşların halı ve koltuk gibi mefruşatının temizlik, bakım ve yenilenmesi hizmetini vermekmiş.

Gökhan beyin işletmesi ilk başlarda bu işi “el fırçalarıyla” manuel olarak yaparken şimdi en modern makineleri kullanıyor müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için

Seferihisar, Akarca, Sığacık, Doğanbey ve Ürkmez çevresinde yaşıyor veya yazları burada geçiriyorsanız halı temizleme veya yıkatma işleriniz için mutlaka tanımaktan memnun kalacağınız bir firma…

FİRMA WEB SAYFASI

İyi temizlikler sizlere..Instagram

Leave A Response

*