Mustela marka ürünlerle sağlıklı bir cilt, çatlaksız bir hamilelik

Mustela hamile seti

Mustela hamile seti

Hamile hanımlar gebelik döneminizde çatlak oluşumu hemen hemen çoğu kadında görülür ve önlem alınmazsa, doğum sonrası kötü bir görünüm oluşur. Herhangi bir önlem almayan anne adaylarının %95 lik kesiminde hamilelik çatlakları oluşur. Oysa gerekli bakım yapıldığında ve çatlak önleyici ürünler kullanıldığında hamilelik çatlakları önlenebilir ve tedavi edilebilir cilt sorunlarından. Sadece çatlaklar değil, gebelik döneminde cilt kurur, meme başları doğum sonrası tahriş olur ve acı verir. Bu kötü sonuçlara katlanmak, acı çekmek yerine önlem alıp, rahat bir hamilelik ve loğusalık dönemi yaşamak annelik heyacanınız acı yerine sadece keyfe dönüştürmek daha güzel olmaz mı?

İşte bu sebeplerle  hamileliğin dezavantajlarını avantaja dönüştürmek için, hemen önlem almalısınız. Hamilelik süresince size uygun bir ürünleri kullanarak, cilt sağlığınızı korumalısınız.

Dermoeczanem Mustela ürünlerine bir bakın, mutlaka uygun bir ürün ya da seti bulacaksınız. Hemen size ürünle ilgili bilgiler verelim..

Mustela Stretch Marks Care Oil .

Çatlak oluşumu önlemek amacı ile hamileliğin ilk günlerinden itibaren kullanılabilir. Cildi nemlendirir, aynı zamanda elastikiyet kazandırır. Karın bölgesi , basenler ve kasıklardaki gerilimi azaltır. BU şekilde hamilelik ve kilo değişimine bağlı çatlakların oluşumunu önler ve yeni oluşan çatlakların görünümünün azalmasına yardımcı olur.  

İçeriğinde bulunan ayçiçeği tohumu yağı, avokado yağı. Gebelik esnasında cildin gerilmesine karşı cildi güçlendirmeye ve çatlak oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Cildi yağlı bir his bırakmadan nemlendirir. Fiyatı ise oldukça uygun. 60 lira. İndirimli olarak Dermoeczanem’den temin edebilirsiniz.

Mustela’nın hamile hanımlar için bir diğer ürünü ise; Mustela Hamile Hediye Seti . Bu setin yanında çantası da size hediye olarak veriliyor. Setin içinde 3 farklı ürün bulunuyor.

Mustela Stretch Marks Double Action : Ürün çatlak oluşmunu önlüyor ve yeni oluşmuş çatlakları minimize ediyor

Mustela Ultimate Hydration 200ml : Anında ve uzun süreli nemlendirme sağlarken, cildi yeniden yapılandırıyor ve kuruluğa karşı savaş açıyor.

Mustela-hangimoda

Mustela

Setteki üçüncü ürün ise meme başları için.  Mustela Nursing Comfort Balm meme başı tahrişini yaıştırıyor ve hasarlı cildi yeniden yapılandırıyor.

Hamilelik ile ilgili ürünleri anlatmışken sonrası için, yani bebek bakımı ve anne bakımı ürünlerini de hazır edin.

Bildiğiniz gibi bebek cildi yetişkin cildinden çok farklı, daha çok narin ve hassastır. Kullanılacak ürünlerde ona göre seçim yapılmalıdır ki minik yavrunuz hasar görmesin.Kullanılan sabun şampuan ya da dezenfektandan tutun da kremlere ve menledirici ürünelere kadar  hassas onların cildine uygun ürün kullanmak gerekir. Tüm bu ürünleri de farklı farklı markalarda aramak yerine, bizzat  anne ve bebek için hizmet veren markalara bakmak yerinde bir karar olur.

Mustela Bebek ürünleri içerisinde, doğumdan itibaren kullanılabilecek bebek  şampuanları, vücut yıkama ürünleri, konak önleyici şampuanlar, bebekler için özel nemlendirici kremler, atopik ciltlere sahip bebek ve çocuklar için özel yıkama ve nemlendirme ürünleri, pişik önleyici ve oluşmuş pişikleri  gideren kremler gibi ürünlerdir

Tüm bu ürünlere ilave olarak bebek cildine uygun şekilde formüle edilmiş olan ve bununla birlikte tüm ailenin güvenle kullanabileceği güneş kremi mustela güneş kremidir. Mustela Güneş kremleri ve spreyleri ve After sun ürünü paraben içermeyen yumuşak formülü ile bebeğinizin ve sizin hassas cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda da gerekli günlük bakımına katkı sağlıyor.

 Instagram

Leave A Response

*