Yılın moda renkleri.. Rujlar…

Rujlar.. renk renk… İster mat, ister parlak ve sedefli.. Hangi tip size yakışıyorsa ..

MaxFactor  ve Amway’in yeni serisi rujlar dudaklarınızda yeni bir devrim yapacak.

Amway’in rujları , yenilenen formülleri ile kokusuz ve çok daha fazla renk yoğunluğuna sahipler. Doğal bitkilerden türetilmiş nemlendirici içeren yeni Artistry rujları, bu özelliği ile dudaklarınız için uzun süreli nemlendirme sağlayarak rengin kalıcılığını koruyorlar. Kremsi ve şeffaf dokulu olmak üzere iki farklı seçeneği bulunan yeni rujlar, eklenen yeni renkleriyle de dikkat çekiyorlar. SPF 15 içerikli 8 farklı rengi bulunan şeffaf rujların yanı sıra, 17 farklı rengi olan kremsi rujlar, müthiş bir renk yelpazesi oluşturuyorlar. Fiyatı ise 35 TL.

Max Factor ise 12 saat süre ile dudaklarınızdan çıkmayacak yeni bir ürününü piyasa sürdü. Lipfinity Essential Catwalk Colours ruj serisinin en büyük özelliği ise kalıcılığını 12 saat boyunca koruması.

Lipfinity kalıcı ruj ile dudağınızın rengini sabitleyip, paket içerisindeki nemlendiricisini kullanarak gün içerisinde istediğiniz kadar görünümünüzü yenileyebilirsiniz.

Beş farklı renk ile dudaklarınızı renklendirecek olan rujlarla dudaklarınız muhteşem bir görünüme kavuşacak.

RUJ SEÇİMİ

Beyaz tenliyseniz; Doğal tonlar , çekici karamel tonları cildini doğal gösterir. Pembe tonları sadece masumiyet kazandırmaz, ayrıca çekici de kılar.
Kırmızı tonları cesaret ister. Enerji verir.

Buğday tenliyseniz; şeftali ve bakır tonları yüzünüze canlılık getireceği gibi, çekici bir görünüm kazandıracaktır. Metalik pembeler buğday tenlilere çok yakışacaktır. Kırmızı tonlar, Orkide çiçeğinin kırmızıya yakın tonları cildine uyar.

Esmer tenliyseniz; Doğal tonlar, kayısı tonları yüzüne sıcak bir ifade kazandırır.
Pembe tonları, esmerlerde her zaman şık ve asil durur. Dut rengini düşünün. Bu renk dudaklarınızı çekici gösterir. Turuncu tonları; Balkabağı renginin özellikle mat tonları esmerleri ayrı bir çekici kılarInstagram

Leave A Response

*