Yeni Bir Takas “Ev Değiş Tokuşu”

İnternet üzerinde yeni bir takas alış verişi başladı. “Ev değiş tokuşu” Evet yanlış okumadınız. Ev değiş tokuşu. Yalnız sadece ev değiş tokuşu değil, dileyene konukseverlik değiş tokuşu da var ayrıca. Nasıl oluyor derseniz kısaca açıklayalım.

Ev değiş tokuşu yapan insanlar evlerini her iki tarafa uygun olan zamanda aralarında takas edebiliyorlar ancak takas edilen sadece evle kalmıyor. Dilerseniz karavanla ya da yatla bile bu takası gerçekleştirebiliyorsunuz.

Diğer yandan konukseverlik değiş tokuşlarında insanlar birbirlerini önceden belirlenmiş zaman çerçevesi içinde ağırlıyorlar. Ev değiş tokuşu yapacağınız kişi sizinle birlikte evinizde kalırken sizde daha sonra o kişinin evine misafir oluyorsunuz. Bazı kişiler bu tür takası daha derin dostluklar kurduğu için tercih ediyorlar. Bu sayede gezdiğiniz ülkeyi yerli birinden görme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Daha fazla ayrıntı  için TIKLAYIN.

Fiyatlandırmaya gelince:

Gümüş Üyelik
Yıllık : 191.40 TL—  15.95TL/Ay
3 Ay     : 74.85  TL 24.95TL/Ay

 

Seyahatlerinizde evinizi değiş tokuş yapın, tatil bütçenizi hafifletin. www.evdegistokusu.com´da 145 ülkede 40.000´den fazla ev kayıtları bulunuyor.Instagram

Leave A Response

*