Dolgun ve Parlak Dudaklar İçin

Golden Rose’un yeni ruj serisi Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick, dudağa kolayca yayılan kremsi yapısı ve içeriğinde bulunan E vitamini ve Shea butter sayesinde besliyor, nemlendiriyor.

Dudaklarda pürüzsüz, yoğun metalik ve sedefli bir parlaklık isteyenler için metalik, • yoğun renk isteyenler için yumuşak, kremsi yapısı ile sedefsiz, • elmas ışıltısı saçmak ve göz kamaştırıcı parlak dudaklar yaratmak için pırıltılı renklerle Golden Rose’un bu yeni ruj serisi, günd üz ve gece, ister işte, ister davette kullanılabilecek çeşitlilikte.

Golden Rose Beauty Multicolor Diamonds Lipgloss’da yine parlak ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyenler için doğru seçim olacak. Üstelik “balerin.com“a üye olup  yapacağınız alış veriş de size puan olarak geri dönecek. Bu avantaj kaçmaz. balerincom fiyatı: 10,35TL

Flor Mar “True Color Dolgunlaştırıcı Lipstick” ile dolgun dudaklara sahip olmak mümkün.mineral yönünden zengin Orkide kompleksi ile yaz aylarında dudakları hem güzelleştiriyor hem de güneşten koruyor…

Vücudumuzun gıdalardan fazla miktarda temin edemediği ama sağlığımız için çok gerekli olan E vitaminini barındıran ve bu sayede antioksidan özelliği taşıyan Flormar Lip Care ürünleri, özündeki diğer bir vitamin, Panthenol sayesinde besleyicilik yönünden zenginleştirilmiş mükemmel bir bakım sunuyor.

Flormar Lip Care  True Color Dolgunlaştırıcı Lipstick serisinde; kendine özgü esanslar ile tatlandırılmış vanilya, çilek, portakal, vişne, gül aromaları ve kokusuz lip care seçeneklerinin yanı sıra, Lip Booster With Care, Passion Fruit, Repair&Care With Moisturiser alternatifleri ile toplam 9 çeşit yer alıyor.
Instagram

Leave A Response

*