Sevgililer Günü İçin Hediye Seçenekleri

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. peki, sevgiliniz için hediyeniz hazır mı? Değilse tam yerindesiniz. Size sevgiliniz için farklı hediye seçenekleri önereceğim.

Öncelikle hediyenizin illaki de  çok pahalı olması gerekmiyor. Kendi yapacağınız, hazırlayacağınız bir hediye sanırım parayla paha biçilmez. Biçilmez dediysem mutlaka kendiniz hazırlayın da demiyorum elbette. Farklı alternatiflerde sunacağım.

Mesela çok hoş farklı bir cam kavanozun dışını spray boya ya da guaş ya da yağlı boya ile hatta oje ile minik kalpler yapabilir, içine de her bir gün için ayrı sözler yazılı minik renkli kağıtçıklar koyabilirsiniz. Geçen yıl ben yaptım. Hoş oldu. Deneyin.

Veya sevgilinizin ve kendinizin bir fotografını gidip bir yastığa, bir not defteri kapağına ya da bir anahtarlığa bastırtabilirsiniz. Bunlar şu anda aklıma gelenler.

Ya da biraz örgü işi yapabiliyorsanız, bir kaşkol örün. Şu soğuk kış günlerinde hem onu ısıtır, hem kalbini ısıtırsınız.

Siz erkekler, bu sözler sizin içinde geçerli, tabi örgü kısmını es geçiyorum:)

Şu an aklıma gelen bir hediye de, PANÇOOOO.. Evet bu yıl panço yılı. Neden sevgilinize, onu özel hissettirecek bir panço almıyorsunuz. Bakın bir görün..

UNUTMAYIN, HEDİYENİN PAHASI DEĞİL, DEĞERİ ÖNEMLİDİR KALPLERDE….Instagram

Leave A Response

*