Sezonun son trendleri…


Sonbahar kış sezonu çok renkli ve farklı modellerle tarzınıza en uygun olanı seçmek pek çok  alternatif var. Kürkten deriye, örgüden, kumaşa kadar zevkinize ve tarzınıza göre bir seçim yapmakta zorlanmayacaksınız.

Kalın dökümlü örgü kazaklar sonbahar kış aylarının vazgeçilmezlerinden olacak. Bu kazakalrı aynı zamanda elbise olarakta kullanabileceksiniz.

Belinize takacağınız ince  bir kemerle kazağınız bir anda elbiseye dönüşecek. İster yün çoraplarla ki soket diz altı çoraplarta çok moda bu sezon, isterseniz, taytlarla giyebilirsiniz.

Bu tür kazakları çok amaçlı kullanabilirsiniz.  Asker botları yada uzun çizmelerle çok hoş bir kombin yaratabilirsiniz.

Bu kış kürkü bot ve çizmelerde soğuk kış günlerinde ayağınızı ve bacağınızı sıcacık tutacaklar. Kalın örgü çoraplarla ve mini örgü eteklerle feminen bir hava yaratabilmeniz kolay olacak.

Yine bu sezonda atkı ve şalların yerini boynunuz sıcacık tıutacak, aynı zamanda üst giysinize farklı bir hava katacak olan boyunluklar çok moda.

Tabiki giysilerin baş aksesuarları çanta ve eldivenlerde birbirinden şık. Çantalar bu sezon biraz küçüldü ve kürk modasına uydu. Çanta saplarında ya da kapaklarında sıklıkla kürk göreceksiniz.

Yine pelerinlerin altın yılı olacak bu seoznda geometrik desenler, zig zag desnlerde yün ya da örgü modellere rastlayacaksınız. Uzun çizmelerle tamamlayabileceğiniz giysiler size feminen bir görünüm kazandıracak ve sıcacık tutacak.

Botlar ve çizmelerde de kürk ayrıntılarına yer veriliyor bu kış. İster topuklu, ister dolgu topuk ya da asker botlar ile hem şık, hem sıcak bir kış geçireceksiniz. Yine bilekte biten kadınsı botlarla dişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız.

Instagram

Leave A Response

*