Valentino 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu – Video

valentino-2017-24Valentino 2017 ilkbahar yaz kreasyonunu defile ile tanıttı.

Uzun kollu, yüksek boyunlu, pilili etekler, transparan modeller dikkat çekiyor.

Kumaşlar da dantel, tarihi döşemelik kumaşlar kullanılmış.

Sert cizgiler göze çarpıyor. Yumuşak dokunuşlar , hatları ortaya çıkaran modellerden uzak durmuş bu sezon için. Genel olarak flat kesimler …

Aksesuarlar farklı . Çantalar ve boyundan çarpraz kolye çantalar oldukça ilginç ve hoş.

Özellikle bilekten bağlamalı ayakkabı ve sandaletler hoşuma giden ayrıntılarda başı çekiyor.

Beyaz ve kremin tonlarının yanısıra özellikle kırmızı ve pembe kullanılmış. Üstelik bu iki rengi birarada kullanarak ilginç bir mizansen ortaya çıkarmış.

valentino-2017-20Piccioli, sarı sarcı, vermilion, malakit, absinthe ve umber kahverengileşimler üzerine yoğunlaşan ve onları imza atan romantik fısıltı ağırlıklı elbiselerine dönüştüren bir palet olan Rönesans’ın rengine yerleşti; Uzun kollu, yüksek boyunlu, pilili etekler, bale pompalarına dayalı, kayışlar sarılıp ayak bileğine oturtulmuş. Kırmızı halı kazananlara ek olarak – havalı kanepeler ve işlemelerle dolu tül süslü önlükler serisi – günlük döşeme için çok sayıda teklif vardı, bunlar, tarihi döşeme kumaşından hazırlanmış gibi görünen ultra uzun akın pantolonlar gibi. (Iyi bir şekilde), asimetrik ordu ceketi, yıldız kırmızı tığ kıyafeti elbisesi ve macenta parlak mac.

Peyzaj baskılarının çekiciliğine bir özgünlük vardı – ortaya çıktıkça, Piccioli Zandra Rhodes ile birlikte çalışmış ve birlikte, Early Netherland’ın yeni ressam Hieronymus Bosch’un yapıtlarını, The Garden of Earthy Delights’ın da dahil olduğu sahnelerini primin eteğini süsleyerek tekrar yorumlamışlardır. Ipek önlük. Mevsim sonrası mevsim, işin özü, ayrıntılara dikkat ve Chiuri’nin ve Piccioli’nin burada ortaya koyduğu zekice işçiliği her zaman büyülemesine rağmen, bugün Piccioli, yalnız gitmenin sadece bir yumruk kadar büyük olabileceğini kanıtladı.

Valentino 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 Instagram

Leave A Response

*