Yılbaşı Hediye Seçenekleri

 

2012 yılının sona ermesine sayılı günler kaldı. Yeni bir yıl, yeni umutlar, yeni hayatlar getirecek. Tabi sevdiklerinize hadiye almanın da zamanı gelmiş oluyor. Henüz düşünmemişseniz, ya da karar vermediyseniz işte size alternatif hediye seçenekleri..

Eşinize, kardeşinize ya da babanıza.. Bir cüzdan almaya ne dersiniz? Comme Des Garçons cüzdanları çok hoş bir hediye olabilir. Fiyatı ise 475 Lira

 

Clinique All About Eyes +Hih Impact Maskara + All About Eyes Serum çanta setine ne dersiniz? Fiyatı aldığınız yere göre değişiyor. 79 lira ile 173 lira arasında

 

Peki bu kırmızı Elle süet ayakkabı ya da Gues kuzu deri bot?  Çok göz alıcı değil mi? Annenize, kardeşinize, ya da sevgilinize beyler..

 

Tabi daha ucuz hediyelerde var. Mesela zencefil kokulu, ya da vanilya kokulu mumlar.. Romantizmi sevenler için hoş bir hediye..Fiyatları da oldukça uygun.. Seçim size kalmış.

Seçenekler bitmedi.. Yatak odası ürünleri de farklı bir hediye seçeneği olabilir sevdiklerinize. Bravo Home’dan nevresim takımı.. Fiyatı 60 Lira. Üstelik taksit imkanı da var..

Ve.. her zaman vazgeçilmez ve beğenilen bir hediye.. Parfüm..  Esteé Lauder Sensuous Nude parfümü 50ml Fiyatı 105 Lira. Bergamot, mandalina, pembe biber, amber, karabiber, musk, sandal ağacı, hindistancevizi suyu, müge çiçeği, yasemin, bal, kediotu, vanilya ve ağaçsı notaları içerisinde barındıran ve romantik olarak sınıflandırılan Sensuous Nude; duygusallığın içerisindeki kadınsılığı ve ışığı hissettirmeyi amaçlıyor. Güzel bir hediye..

 

Her ne alırsanız alın, sevginiz öncelikli olsun. En büyük hediye sevgi..

 Instagram

Leave A Response

*