Doğru makyaj için tüyolar

Makyajınızın kusursuz ve uzun süre kalıcı olamasını istiyorsanız, bu tüyoları göz ardı etmeyin.

Pek çok kadının şikayetidir, yaptığı makyajın uzun süre dayanıklı olmaması, cildin makyaj malzemeleri karşısında kızarıklıklar oluşturması.

Bulunduğumuz iklim özelliği nedeniyle kuru ve sıcak hava cildi olumsuz etkiler. İşte bunu yok etmek için vereceğimiz tüyolarla makyajınız cildinizde zarar oluşturmayacak ve uzun müddet kalıcılığını sürdürecek.

GÖZLER

Kirpiklerinizin zarar görmemesi için bakım yapan bir maskara kullanmalısınız.

L’Oreal Intensifique Maskara  hacim veren ve kirpikleri tek tek ayıran bir maskara, “Silikon Gliss Kompleksi”yle birleştirilmiş yapışkan polimerler içeren maskara kirpikleri tek tek kökten uca kaplıyor, hacim ve şekil veriyor. Intensifique kirpiklerinizin sadece hacimli ve güzel değil aynı zamanda sağlıklı olmasını da sağlıyor çünkü bu ürün kirpikleri yeniden yapılandırıcı özelliği olan D-Panthenol maddesiyle zenginleştirilmiş.

YANAKLAR

Hem ıslak hem taze bir görünüm için krem allıkları tercih edin. Eğer cildiniz fazla yağlıysa toz allıkları tercih edin.Unutmamanız gereken tek şey allıktan önce mutlaka cildinizi nemlendirin.

Max Factor Flawless Perfection Blush – 237 Naturelle – Allık yağlı cilterl için uygun. Fiyatı MODAELİNİZDE.COM’da 40TL.

Yine Nars’ın the Multiple in Cadaquies krem allığı parfümerilerde 225 TL

DUDAKLAR

En çok zarar gören yerlerdir yüzümüzde dudaklar. Bakımını iyi yaparsanız pırıl pırıl sağlıklı ve göz alıcı dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudağınızdaki kuru deriyi diş fırçası ile temizleyerek başalayabilirsiniz dudak bakımınıza. Üzerine mineral bazlı bir parlatıcı sürün. Bu dudaklarınızın uzun süre nemli kalmasını sağlar.

Young Blood in Promiscuocus dudak parlatıcısı piyasada 49 TL

Yine Sephora’nın Sephora Nectar Shine Dudak Parlatıcısı Meyve aromalı Nectar Shine Lip Gloss parlatıcılar, duduakları 3 saat boyunca nemlendirirken aynı zamanda ışıltı da katıyor. Şeftali, zencefil, mango, passion meyvesi, çilek, incir, kiraz, papaya ve ahududu aromalı dudak parlatıcıları, pembe ve şeftali tonlarıyla çekici gülümsemeler yaratıyor.Fiyatı: 25,90TL
Instagram

Leave A Response

*