“Gençlik İksiri” su iyonizeri ile doğal detoks

Su iyonizerini duydunuz mu bilmem. Ülkemizde de son zamanlarda büyük bir rağbet gören kaliteli ve sağlıklı bir su sağlayan su iyonizeri musluk suyunu arındırıp, daha sonra ayrıştırarak değişik yararları olan alkali– ionsu ve asidik –ionsuya dönüştürüyor.

Böylece sağlıklı bir su tüketmenizi sağladığı gibi, 2-3 günde bir damacana su almaktan da kurtarıyor sizi.

alkalize-su-1Yurt dışında “Gençlik pınarı” ve “Sihirli su” diye anılan su iyonizerini ülkemizde “ALC Medical” bizlere sunuyor. Peki nedir tam yararları diyecek olursanız;

  • Alkali ion su, teknolojisinin bize sunduğu mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusudur.
  • Antioksidan yapıdaki alkali su vücudumuzda asit/alkali dengesini korur ve mikro yapısı ile hücrelerimizde mükemmel hidrotasyon sağlar.
  • Genel olarak alkali-ion su vücudumuzun hücre seviyesinde yenilenerek genç sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.
  • Alkali ion su, içerdiği yüksek değerde negatif ionlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal”leri temizleyerek “anti-aging” uygulamasını ve vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize edilerek “detox” uygulamasını gerçekleştirir.
  • Su iyonizeri ile elde edilen diğer sihirli su asidik ion sudur. Asidik ion su mükemmel bir dezenfektan olup gerek cilt ve vücut temizliğinde gerekse çeşitli yaraların tedavisinde, çiçek, hayvan bakımında doğal yardımcımızdır.

Bu yararları okuduktan sonra hiç düşünmeden almakta yarar var değil mi? Aldığımız suların ne kadar hijyenik olup olmadığı da göz önüne alınırsa, hayatımız için doğru bir yatırım olacaktır.Instagram

Leave A Response

*