Göz Çevresi İçin Kapatıcı Nasıl Kullanılır

Fondöten ya da pudra her zaman kusurları örtmek için yeterli olmayabilir. Sivilceler, siyah noktalar canınızı sıktığı zaman kapatıcıya yani concaelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Dikkat etmek gereken nokta ise, kapatıcınızın ten renginize uyum sağlıyor olmasıdır. Koyu ya da çok açık kapatıcı maske gibi duracağı için, doğallığınızı yitirmenize neden olur.

Fırçalı kapatıcıların kullanımı ve uygulaması daha kolay olduğu için  bu türleri tercih edin. Fırçalı olanların dışında pompalı kapatıcıları da kullanabilirsiniz. Pompalı kapatıcı kullanırken dikkat etmeniz gerekn fazlasını sıkmamak olacaktır. Kalın bir görünüme neden olur.

Kapatıcının pürüzsüzce yayılması için göz çevrenize uygun kremle nemlendirin. Cildiniz kremi emdikten sonra gözaltlarınıza mercimek tanesi kadar aldığınız kapatıcıyı, en hafif parmak olan yüzük parmağı ile uygulayın. Bütünlük sağlaması açısından çok hafif olarak göz kapaklarınıza da işlemi tekrarlayın.

Fe-resh Mineral’in Light Reflection Concealer Likit Kapatıcısı istenen etkiyi yaratıyor.  Formülündeki mineraller ve doğal karışımlar sayesinde, her türlü cilt sorununu gizlerken aynı zamanda suya karşı uzun süreli dayanıklılık ve doğal bir güzellik sunar.
Paraben, yağ, parfüm ve talk pudrası içermeyen, UVA filtreli SPF 20 güneş koruma özelliği ve hafif dokusuyla %100 saf ve doğaldır.

Oriflame Beauty Göz Çevresi için Kapatıcı. Eye Bright (Göz otu) ve Eyeliss ile zenginleştirilmiş çift etkili kapatıcı göz altındaki koyu halka ve şişlikleri kapatmak için idealdir. Tazeleyici göz altı kapatıcısı, hassas göz çevresi için uygundur. 10  ml. 

Sally Hansen Göz çevresi için kapatıcı. Göz çevresindeki ince çizgi, koyu renkli halka ve şişlik görünümünü kapatmaya ve azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki Retinol ile koyu renkli halka görünümünü zamanla gidermeyi destekler. A Vitamini ile sağlıklı hücre oluşumunu artırmaya, E Vitamini nemlendirmeye ve C Vitamini antioksaidan etki göstermeye yardımcı olur.
Uygulama Şekli : Kalemin altında yer alan mekanizmayı 

Sally Hansen Göz çevresi için kapatıcı.Göz çevresindeki ince çizgi, koyu renkli halka ve şişlik görünümünü kapatmaya ve azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki Retinol ile koyu renkli halka görünümünü zamanla gidermeyi destekler. A Vitamini ile sağlıklı hücre oluşumunu artırmaya, E Vitamini nemlendirmeye ve C Vitamini antioksaidan etki göstermeye yardımcı olur.

 

Max Factor Erace Kapatıcı , Max Factor tarafından geliştirilen Erace Kapatıcı serisi, Doğal görünümlü, cilt rengine uygun tonlarıyla kusurları, kırışıkları ve çizgileri kapamaya yardımcı olur. Fondötenin üzerinde, pudranın altında kullanılarak koyu çizgi ve kırışıkları gizlemek ve yumuşatmak üzere geliştirilmiştir.

Renkleri doğal görünümlüdür. Kremsi formülü kolay dağılır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.Instagram

5 Comments on this article. Feel free to join this conversation.

 1. yesim , 20:19 -

  Loreali kullanıyorum çok memnunum…

 2. Sezen , 21:56 -

  Ben Max Factor Erace Kapatıcı kullanıyorum. çok memnunum.

 3. Hatice Duman , 21:58 -

  Max Factor Erace Kapatıcıyı hiç denemedim ama Loreali ben de kullanıyorum ve harika. Mor halkalarımı dahi kapatıyor

 4. Gamze , 22:01 -

  Max factor bana uymadı sally hansen güzel . öneririm arkadaşlar. Bir de siyah noktalrımı için çare bulabilsem:(

 5. Hatice Bakar , 22:02 -

  Gamze arkadaş siyah noktalardan kurtulmanın yoluda var burda. linkini göndereyim bir bak. http://www.hangimoda.com/siyah-noktalardan-kurtulmak-kolay.html

Leave A Response

*