Her sezonun modası jean


Gardrobunuzun vazgeçilmezidir jeanler. Her sezon rahatlıkla hem spor, hem klasik bacaklarınıza geçiriverdiğiniz jeanler. O an ne giyeceğim diye kararsızlıkla düşünürken bir anda kurtarıcınız olur
Normal bir tişört ve düz iskarpinler ya da sandaletle spor ve rahat bir giyim, gece ise, üzerine alacağınız şık bir gömlek ve tamamlayıcı takılarınız, yüksek ökçeli ayakkabılarınızla şıklığınızın tamamlayıcısı olacaktır. Burada yaratıcılık size kalmış. Tek bir jean kullanarak onu farklı eşarplarla, yelek ve ceketlerle kullanabilir ve çok şık olabilirsiniz.

Önemli olan bedeninize uygun jean seçmektir. Asla sezonun moda olan modellerine takılmayın. Unutmayın ki her model üzerinizde düzgün durmayabilir. Jean satın alırken aceleci davranmayın.

Düşük bel jeanlerden mümkün olduğunca uzak durun. Bu hem sağlık açısından, hem görüntü olarak hoş durmayabilir. Fazla kilolarınız varsa, bacaklarınız kısa ise, özellikle kaçının düşük bel jeanden. Dar jeanlerden de uzak durun. Özellikle kısa boylu, kısa bacaklı iseniz. Çünkü dar kesimli modeller, uzun bacaklı ve ince kişilerde hoş durur.

Göbek ve kalçalarınıla sorununuz varsa, onları kapatacak olan modeller seçin. Bu da yüksel belli, geniş kesim pantolonlar olabilir.

İç çamaşırınızı gösterecek modellerden uzak durun. Bu hiç de hoş bir görüntü ortaya koymaz.
Her renk jean bulmanız mümkün. Özellikle yaz ayları için beyaz ve buz mavisi jeanler… Kış için koyu renk, yaz içinse açık renklerde en az iki jeaniniz olsun dolabınızda.

Unutmayın acil, birden ortaya çıkan bir yemek için jean ile şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Dediğimiz gibi önemli olan fiziğinize uygun modeli seçmektir.Instagram

Leave A Response

*