Hijyen.. Genital Temizlik Ürünleri

 

Kadınların korkusudur, genital sorunlar. Çok fazla dikkat ister ve hijyene önem vermek gerekir. Genital bölgede istenmeyen sıkıntı ve sorunlardan kurtulmak, en üst düzeyde hijyen sağlayıcı ürünleri kullanmak, temizliğe çok önem vermek gerekir.

Piyasada pek çok genital temizlik ürünleri bulunuyor.

Femfresh günlük genital bölge temizleyici Papatya ve Aloe Vera İçerikli. Yıkama jeli genital bölgeyi temizlemeye yardımcı olurken, sağlıklı bir pH dengesi yaratmayı destekliyor. Femfresh içeriğindeki Papatya ve Aloe Vera gibi yatıştırıcı özler ve hoş kokusu sayesinde gün boyu devam eden bir tazelik sağlamaya yardımcı oluyor. Satış fiyatı ; 14.5 lira

Yine Femfresh günlük genital bölge temizleyici mendillerden de kullanabilirsiniz. Fiyatı;4 lira

Hysqia, temizleyicisi, bakım yağı ve kremiyle komple bir bakım sunuyor. Setin fiyatı 65-100 lira arasında.

Ecocare organik genital bölge temizleyici, benzer ürünlerden farklı olarak intim sağlığına zararlı sles, koruyucu paraben, silikon, tuz, sentetik kıvamlaştırıcı, boya, sülfat, etosilat (EO), alerjen esans ve petrokimyasal madde içermemesi de ürünün önemli artıları arasında. Türkiye’de Petra tarafından 200 ml’lik ambalajda satışa sunulan ürün, 29 TL

Feminsoft intim likit tamamen bitkisel ve hassas cilt ve mukoza ile uyumlu yıkama aktiflerini içermekte. Hassas genital bölgenin asidik pH değeri 4.0 ile bakteri ve mantarlara karşı koruyucu bir rol oynuyor.FEMINSOFT FORMULATIONS İntim Yıkama Jeli hanımların en hassas bölgesi olan dış genital bölgelerinde gün boyu etkili hijyen sağlıyor.
Hanımların özel günlerinde ortaya çıkan ve bakterilerin yol açtığı kötü kokuların oluşumunu önler.Fiyatı 15 lira ile 20 lira arasında.



Instagram

Leave A Response

*