Nike’ın İlkbahar Koleksiyonu-Kendini Özgür Kıl


Nike yeni kampanyasını tanıttı. Nike, Training Koleksiyonu’nun yeni teması “Free Yourself” (Kendini Özgür Kıl) kampanyasıyla farkındalık yaratıyor. Sporun insan üzerindeki pozitif etkisine, limitleri zorlamaya ve rekabete dikkat çeken kampanyada, spor yapanların fiziksel ve zihinsel açıdan çok daha güçlü olacağı ve kendini özgür hissedeceği mesajı veriliyor.

Nike’ın İlkbahar Koleksiyonu’na özel temasında, rahatlık düşünülerek her detayın planlandığı giysiler ve yenilikçi teknolojilerle yeniden yaratılan Nike Free spor ayakkabı modeli spor tutkunlarına hareket özgürlüğü sağlıyor. Kampanyayla birlikte Nike Free’nin, kadınlar için egzersiz, erkekler içinse egzersiz ve koşu üzerine geliştirilen İlkbahar-Yaz Koleksiyon ürünleri öne çıkıyor. Spor sırasında ayakların figüran olmadığını vurgulayan Free modeli, ayaktaki tüm kasları çalıştırıyor, spor yaparken ihtiyaç duyulan güç, esneklik ve dengeyi sağlıyor.

Avrupalı sporcuların sahada, parkurda, okyanusta, spor salonunda ve  hatta bir kamyonetin üstünde, kendileri ve rakiplerine meydan okuyan çılgın figürleriyle büyüleyen kampanyanın ruhunu taşıyan videosu www. nikefree.nikemedia.com web sitesinden izlenebiliyor.

Kampanyanın “Throwdown” adlı reklam filmi Jake Scott tarafından Güney Amerika ve Los Angeles’da çekildi. Filmdeki Isley Brothers’ın şarkısının Human Beinz tarafından yeniden yorumlanmasıyla ortaya çıkan “Nobody But Me” isimli soundtrack ise bağımlılık yapıyorInstagram

Leave A Response

*