Nuxe’ten Yeni Bir Bakım Serisi


vucut bakımıNUXE BODY yeni bakım serisi ile bedeninize tam bakım sağlayacaksınız. Selülitle savaştan, sıkılaştırıcı vücut kremine kadar pek çok ürünü içeren yeni set hanımların imdadına yetişiyor.

Nuxe Body Selülit karşıtı inceltici vücut yağı karın ve kalça bölgesinde su tutulmasından kaynaklı selülitlere karşı çözüm sağlıyor. %99 oranındaki doğal içeriğiyle doğallık arayanlar için iyi bir seçim.

Nuxe Body Selülit karşıtı vücut serumu, içeriğindeki kakao özü ve bitkisel yağlar sayesinde portakal görünümünden uzaklaştırıyor.

Nuxe Body rahatlatıcı duş jeli, hindistan cevizinden üretilmiş, tüm cilt tiplerine uygun bir jel. Yumuşak ve yoğun köpüğüyle duşunuzu keyfe dönüştürüyor.

Nuxe Body sıkılaştırıcı Vücut kremi, anti-aging ve sıkılaştırıcı etkisi ile vücudunuzu anında toparlıyor. Sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. İçeriğindeki yasemin çiçeği özü ve E vitamini erken cilt sarkmalarına karşı koruyucu oluyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün, kol, göğüs, kalça, karın gibi bölgelere masaj yaparak etkisini gösteriyor.

Nuxe Body Nemlendirici vücut sütü, özellikle kuru ciltler için buğday özlü içeriği ile ve tatlı badem yağı ile cilt kuruluğunu gidermeye yardımcı oluyor. Yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.Instagram

Leave A Response

*