Rüya Tabirleri 1


ABAJUR: Rüyada abajur görmek, hayıflı ve kazançlı işlere gireceğinize, Abajuru lambanın üzerinden kaldırmak; Bir dosttan bir iyilik göreceğinize, Abajur satın aldığınız görmek; Bir türlü olmayan, beklenen bir işinizin olumlu sonuçlanacağına işarettir.

ABANOZ: Rüyada abanoz ağacı görmek, çok zengin ve gzel o oranda da inatçı bir erkekle (kadınla) hayatınızı birleştireceğinize, Abanozdan yapılmış mobilyalar görmek; Evlilik konusundakihayallarinizi gerçekleştirmek için, daha olumlu çaba sarfetmeniz gerektiğine işaret eder.

RUYAABİDE: Rüyada görülen abide, uzun süreli bir seyahate çıkacağınıza, veya devletle ilgili bir işinizin olumlu sonuç vereceğine, Çocuk bekliyorsanız, sağlıklı ve hayırlı bir çocuğunuz olacağına çıkar.

ABLA: Rüyada abla görmek, pek yakın bir zamanda mutlu bir evliliğe, eğer ablanız sizden ayrılıyorsa, bir yakınınızın size ihtiyacı olduğuna işaret eder.

ABLUKA: Rüyada etrafınızda düşmanlarınız tarafından ablukaya alındığınız görmek, dostlarınızı seçmekte daha titiz davranmanız gerektiğine, dikkat etmeniz gerektiğine işaret ederInstagram

Leave A Response

*