Göbeği eritmeye ne dersiniz

Göbeğinizden şikayetçisiniz ve ne yaptıysanız eritemediniz. Sorun bu mu?  Hadi o zaman o sorunu çözüme kavuşturalım ve sizi içten içe sıkıntıya sokan bu duruma bir son verelim.

duz-karin1

Bunu başarabilmek için tabi ki öncelikle yağlı gıdalardan uzak duracaksınız. Bu ilk şart . Yağlı yerim ama göbeğimd de erisin diyorsanız , baştan vazgeçin.:)

Göbeği eritmenin tıbbi yolları var. Lazer tedavisi, Oksijen terapi kürü, akupunktur gibi…

Ama biz bunlardan söz edecek değiliz. Doğal yollardan göbek eriteceğiz…

  1. Metabolizmanızı harekete geçirin. Bunun  için de egzersiz şart. Karın egzersilerini her sabah aç karına düzenli yapın. Günde 10 dakika ip atlayın.
  2. Kaba tuz terletir ve vücuttaki fazla suyun vücut dışına atılmasına, derinin metabolizmasının hızlanmasına yardımcı olur.
  3. Ev işlerini günün sıcak saatlerinde yapın ki, bol ter atasınız.
  4. Masaj, karın bölgesini eritmek için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Masaj kremiyle karnınızı ovalayın. Bu uygulama, karın bölgesindeki yağın giderilmesi için etkilidir.
  5. Oturduğunuz yerden çapraz karın kaslarını çalıştırmak adına çapraz yönde sağ elinizi sol dizinizi geçecek yönde çevirerek ve sonra aksi yönde tekrarlayarak kasları sıkıp bırakarak çalıştırabilirsiniz.
  6. Yine masa başında çalışıyorsanız, çalışma anında dahi egzersiz yapabilirsiniz. Karnınızı içeri çekip, nefes verirken bırakın. Bu hareketi fırsat buldukça yapın.

Daha fazla bilgi için ;

Gergin ve seksi bir karın için



Instagram

Leave A Response

*