Bu yatak sizi uyandıracak


Mobilya teknolojisi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Gaysan mobilya’da bu gelişmeleri yakondan takip eden ve uygulayan bir firma. Son olarak, çok fonksiyonlu ve hareketli yatak mobilyasını gerçekleştiren Gaysan “Rodeo-Wake up” modeliyle uyanmakta güçlük çekenlere çözüm getiriyor.

Çok mekanizmalı, dar alanları rasyonel kullanmaya yönelik planlanmış ve duvar yatakları tanımıyla da literatüre giren hareketli modellerin Türkiye’de tek üreticisi olan Gaysan Mobilya, aynı zamanda dünya çapında da etkin bir ihracat ağıyla markasını sevenleriyle buluşturuyor.

Uyanma zorluğu nedeniyle zamanında yataktan kalkamayan ya da sınırlı uyku süresi olan yetişkinlerle, okul çağı çocuklarında erken kalkma sorununa etkin bir çözüm getiren Rodeo yatak, zaman ayarlı sistemiyle önce alarmla uyarıyor, durdurulmadığı takdirde alarmdan sonra yavaşça harekete geçerek üzerindeki kişiyi yatay durumda kalamayacak şekilde üzerinden kaydırıyor.

Bundan sonra uyanamıyorum, yataktan kalkamıyorum diye birbahaneniz olmayacak. Hem ergonomisi, hem tasarımı ile rahat uyuyup, kolay kalkacaksınızInstagram

Leave A Response

*