Her cilt tipine göre bakım ürünlerini Sephora sizler için satışa sundu


Her cilt tipinin ihtiyacı farklıdır. İşte bunu düşünen SEPHORA mağazalarında üç cilt tipi için ayrı ayrı hazırlamış olduğu cilt bakım ürünlerini hanımların hizmetine sunuyor.

Paraben ve sodyum laurik sülfat  gibi kimyasallar bulunmayan formülü ile ‘doğal’ güzellik ürünleri kullanmak isteyenler için üretilen bu seri,  yüz yıkama jeli, yüz maskesi, nemlendirici gündüz ve gece kremi ve vücut kreminden oluşuyor.Her seri; yüz yıkama jeli, yüz maskesi, nemlendirici gündüz kremi, nemlendirici gece kremi ve vücut kreminden oluşuyor.

Papatya özlü “Chamomile’’ serisi, içerdiği zengin bisabolol ile hassas ve çok kuru cildi yatıştırıp tahriş olmasını önlüyor, cildi onarıyor. Gül ve sardunya özlü “Rose & Geranium” serisi, içerdiği sitronelol ve linalol ile normal ve karma ciltleri sıkılaştırırken, zengin C vitaminiyle canlandırıyor. Badem çiçeği özlü “Almond Blossom” serisi ise E vitaminleri sayesinde cildi besleyip onararak, kuru ciltler için ideal çözüm sunuyor. Üç seride de bulunan doğal balmumu cildi onarırken, doğal vitaminler içeren organik nar suyu, antioksidan görevi üstleniyor.
Instagram

Leave A Response

*