Bronz pudra seçimine dikkat!

Bronz pudra seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle bronz pudra seçerken ten renginizden bir iki ton koyusunu tercih etmelisiniz. Bunun dışında elbette ten renginize göre renk tonları da değişicektir. Ermer tenliler bakır tonları tercih etmeli, buğday renkliler şeftalinin tonlarını, açık renkli,lerse pembenin bronz tonlarını tercih etmelidir.

Bronz makyaj hafif bronzlaşmış tende daha iyi durur.  Dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada yüzünüze uyguladığınız bronz makyajın vücudunuzdaki diğer yerlerle uçurum oluşturmaması olmalıdır.

Bronz pudra uygulamasını sık tüylü bir fırça ile yapmalısınız. Pudrayı fırçanıza dökün fazlasını silkeleyin ve cildinize öyle uygulayın. Bu uygulama şekli daha doğal bir görünüm kazandıracaktır.

Sephora’nın bronz pudrası önereceğimiz bronz pudralar arasında.. Altınımsı ve bakırımsı olmak üzere 2 tonu bulunan SEPHORA Sun Powder Disk Bronzlaştırıcı pudrası özellikle buğday ve esmer tenliler için ideal. Fiyatı; 36 TL

Loreal bronzluk hayalinizi güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan da gerçekleştirmenizi sağlıyor. Altın ve bakır yansımalar sağlayan tek ya da kombine edilerek kullanılan iki ton içeren bronzlaştırıcı pudra, cilde doğal bronz bir görünüm ve inci parlaklığı veriyor. Yumuşak ve hafif dokusuyla uzun süre kalıcı olan Glam Bronze pudra içerdiği nemlendiciler sayesinde cildi güneşin zararlı etkilerine karşı da koruyor.

Pudra altına makyajınızın ana maddesi fondöten seçimi de çok önemli.  Max Factor Natural Minerals Bronzer Foundation – 01 Sun Powder – Terrabronz Mineral Fondöten MODAELINIZDE.COM‘a üye olanlar için 45 TL’ye almanız mümkün. Kozmetik ve diğer moda trendlerini Modaelinizde.com’da kampanyalarla büyük indirimlerle alabilirsiniz.
45,00 TL

45,00 TL


Instagram

Leave A Response

*