Sephore men cilt bakım serisi ile artık erkeklerde bakımlı


Sephora kadınları düşündüğü gibi, şimdi erkeleri de düşünüyor. Yeni Sephora Men Cilt Bakım Serisi ile erkeklere de temel cilt bakım serisini çıkardı.Yeni çıkan ürünler arasında; Sephora Smoothing Beard Gel Yumuşatıcı Traş Öncesi Jeli, Sephora Men Traş Köpüğü, Sephora Men Exfoliating Face Gel Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli, Sephora Men Nemlendirici Jel ve Sephora Men Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem yer alıyor.

Erkeklerin her gün rutin olarak yaptıkları sakal traşı, ölü derilerin atılmasını sağlıyor ve peeling görevini üstleniyor. Yapışkanlık duygusu yaratmayan yumuşatıcı sakal bakım ürünü Sephora Smoothing Beard Gel Yumuşatıcı Traş Öncesi Jeli, kolayca sürülüyor, cildi nemlendirip yumuşatıyor. Kısa veya hafif kirli sakalı sakinleştiren ürün, uygulamadan sonra durulanmıyor. Sephora Men Traş Köpüğü cildi tahrişlere karşı korurken, Sephora Men Exfoliating Face Gel ise cildi derinlemesine temizliyor.

Tıraş sonrası cildin nemlendirilmesini sağlayan Sephora Men Nemlendirici Jel, yaşlanma karşıtı formülüyle cildi nemlendirip canlandırıyor ve dış etkenlerden koruyor. Yağsız yapısı sayesinde krem kullanmayı sevmeyen erkekleri bile rahatsız etmiyor ve günün her saati uygulanabiliyor. Cilt bakımının olmazsa olmazı Sephora Men Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem, hafif yapısıyla, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltıyor, cildi yumuşatıyor. Derin kırışıklarda yüksek etki sağlayan krem, cildi koruyor, nemlendiriyor ve sıkılaştırıyor.Instagram

Leave A Response

*