İlkbahar Yaz İndirimi Başladı Fırsatı Kaçırmayın

Mağazalarda indirimler son hızla devam ededursun, ilkbahar yaz indirimleri başladı bile. İşte  yeni sezonda öne çıkacak olan trendler…

1970’lerin  o ihtişamlı modelleri bu ilkbahar bedenleri süsleyecek. O dönemin bohem havası, sofistike ile birleşip, sizi zarif ve farklı gösterecek. Yüksek belli pantolonlar, uzun elbise ve uzun etekler..

Bol paça pantolonlar 1970’li yılları yansıtan trendler arasında.. Maksi elbiseler önümüzdeki ilkbahar sezonunun en göze çarpan parçaları olacak. Giysilerinizi alırken bu önerileri gözardı etmeyin.Yine önümüzdeki sezon çizgili tişörtler, trikolar revaçta olacak.

Tüm bunları gözönüne alarak gardrobunuzu indirimden yararlanarak yeniden düzenleyin.

Bir kaç sezondur ayakları süsleyen sabolar önümüzdeki sezonda gene  moda. Şu anda sabolar indirimde. Şimdiden alırsanız, siz karlı çıkarsınız.

Eğer asi bir tarzınız varsa geçtiğimiz sonbahara hakim olan militer modası önümüzdeki ilkbahar sezonuna da damgasını vuruyor. Montlar, botlar, dar deri pantolonlar çok trendi olacak, zamanından önce hemen alın.LİMANGO ve MARKALONGA‘da çok büyük  indirimlerden yararlanabilirsiniz.Instagram

Leave A Response

*