Cildinizin yaşlanmasını geciktirecek bu ürünler size göre

Belli bir yaşa geldikten sonra cilt eski elastikiyetini kaybeder, Yaş ve çevre faktörleri cildinizin yaşlanmasında etkilidir. Bu ters etkileri artıya dönüştürmek, cildinize iyi bir bakım yapmakla mümkün olabilir. Yıllar geçtikçe ten renginiz de dahi değişimler yaşanır. Bitkisel çözümler de mümkün tabi. Ama hangi bitkinin nasıl kullanılacağını bilmeden uygulamaya kalkmak, cildinize yarar yerine zarar getirebilir.Pek çok yaşanmayı geciktirici ürünler piyasa da mevcut. Detaylşı bir incelemeden sonra hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bulabilirsiniz. Kendiniz bunu başaramıyorsanız da güzellik uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Sizin için cildinize uygun olabilecek ürünleri araştırdık. İşte bunlardan bazıları;

Nivea Hand Q Plus 10 TL
FLOXIA PARIS EXFAC 78.99 TL Canlandırıcı ve kırışıklı önleyici
FLOXIA PARIS JUVENIA 139 TL Gençleştirici Krem
Skindividual Day Cream  & Skindividual Gündüz Kremi
: Etkin gündüz bakım kremi, özel Dermo-Adapt™ teknolojisi içermektedir. Cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen krem, cildin aydınlık bir görünüm ve sıkılık kazanmasına destek olur. İnce çizgilerin görünümünü hafifleterek cildin gençlik güzelliğine kavuşmasına yardımcı olur. Enerji veren hoş bir parfüm ile zenginleştirilmiştir. 50 ml.
Ecollagen Day Cream SPF 15   & Ecollagen Gündüz Kremi SPF 15 : Kırışıklıklara karşı dolgunlaştırıcı gündüz kremi, içeriğindeki doğal Üçlü Peptid Kompleks ile cildin kolajen üretimini artırmaya* yardımcı olur. SPF 15 ile foto yaşlanmaya karşı koruma sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Her sabah temizlenmiş cilde uygulayınız. 50 ml.
RoC Retin-Ox Multi Correxion™ Gündüz &  Gece Kremi SPF 15 :1 Yoğun Nemlendiricide Yaşlanma Karşıtı 5 etki: Kırışıklar, Sarkma, Kahverengi Lekeler, Cilt Kuruluğu ve Donuk Cilt ! Multi-Action kompleks sayesinde cildin yaşlanmasına bağlı olarak ortaya çıkan birden fazla belirti ile savaşan  tek bir ürün. Bu yoğun nemlendirici formül kırışıkları ve kahverengi lekeleri azaltmasının yanısıra , cildi sıkılaştırarak sarkmasını engeller ve cilde anında parlaklık kazandırır. Güneşe karşı koruma faktörü SPF 15 sayesinde cildi güneş ışınlarından dolayı meydana gelen yaşlanma ekilerine karşı korur. Günden güne cildiniz azalan kırışık ve kahverengi lekeler sayesinde daha genç bir görünüme kavuşur. Esnekliğini kazanmış ve sıkılaşmış, nemlendirilmiş ve daha canlı bir cilde kavuşursunuz

Diadermine Lift+ Ultime Elastine Gündüz Kremi, Henkel ve Diadermine’den 30 yaş ve üstü hanımların cilt sıkılaştırma ihtiyacına ideal çözüm. 100 yıllık deneyimiyle ve “güzelliğin bir sır değil bilgi birikimi olduğu” bakış açısıyla ürünlerini geliştiren Diadermine, her yaş ve cilt tipine uygun yenilikçi çözümleriyle hanımların  ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Çift etki: Sıkılaştırıcı etki ve esneme etkisi
Cilt sıkılığını 2 ana faktör belirler: kolajen ve elastin. Diadermine Lift+ Ultime Elastine Gündüz Kremi, anti-age ürünler kategorisindeki diğer LIFT+ ürünlerine kıyasla 2 kat konsantre edilmiş kolajen yapılandırıcı içeren güçlü bir formüle dayandığı için, cildi sıkılaştırır ve aynı zamanda cilde esneklik kazandırır. Cilde uygulandığında hem kolajen üretimini doğal ve verimli şekilde harekete geçirir hem de gün boyu kolajen üretimini yüksek seviyede tutar.

Diadermine Elastine Gündüz Kremi aynı zamanda içeriğindeki yenilikçi Elastin Yapılandırıcı sayesinde elastin ağının yenilenmesini sağlayarak cilde kaybettiği esnekliği geri kazandırır.Instagram

Leave A Response

*